Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 20:14:50

Профспілка захищає інтереси міліціонерів

15.12.2011   07:53

Історія профспілкового руху в українській міліції бере початок з квітня 2000 року. Тоді професійна спілка атестованих працівників ОВС (ПАП) була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Сьогодні ПАП основні зусилля спрямовує на вирішення питань соціально-правового захисту працівників органів внутрішніх справ.

З ініціативи профспілки атестованих працівників міліції розроблено та прийнято Верховною Радою України зміни до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”, яким надано цей статус і працівникам міліції – ветеранам органів внутрішніх справ.

З подачі профспілки Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про невідповідність деяких законів українській Конституції (неконституційність), зокрема, щодо позбавлення працівників ОВС пільг, компенсацій і гарантій з оплати житла, комунальних послуг, які були їм гарантовані протягом всього періоду перебування на службі, та права на безоплатний проїзд, крім того, ліквідовано і диспропорцію в пенсійному забезпеченні.

Одним із структурних підрозділів ПАП є Чернігівська обласна профспілкова організація, до якої у свою чергу входять первинні профорганізації районного рівня.

Роботи із захисту прав працівників міліції вистачає як в обласному центрі, так і в районах. І в кожній первинній профорганізації є свої активісти та герої. Саме одного з найактивніших діячів профспілкового руху міліції Чернігівщини і було відмічено медаллю найвищим керівництвом всеукраїнської професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

Рішенням президії професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України нагороджено медаллю “За активну участь у профспілковому русі” заступника голови первинної профспілкової організації Прилуцького міського відділу міліції Олега Петровича Бартоша.

Нагороду вручали на в урочистій обстановці передодні 20-ї річниці української міліції в приміщенні УМВС України в Чернігівській області. Вручав медаль та вітав з нагородою Голова Чернігівської обласної профспілкової організації Ігор Поплавський. Від імені ПАП ОВС України та від себе особисто Ігор Григорович побажав нагородженому міцного здоров’я та успіхів у профспілковій праці. Олег Бартош в свою чергу пообіцяв і надалі усіма законними способами відстоювати права міліціонерів Чернігівщини, він привітав всіх працівників міліції з наступаючим професійним святом.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 628 нових випадки COVID-19

Виявлено 628 нових випадки COVID-19 17:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 листопада в області зафіксовано 628 нових випадків COVID-19.

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.