Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 09:04:37

Профспілка захищає інтереси міліціонерів

15.12.2011   07:53

Історія профспілкового руху в українській міліції бере початок з квітня 2000 року. Тоді професійна спілка атестованих працівників ОВС (ПАП) була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Сьогодні ПАП основні зусилля спрямовує на вирішення питань соціально-правового захисту працівників органів внутрішніх справ.

З ініціативи профспілки атестованих працівників міліції розроблено та прийнято Верховною Радою України зміни до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”, яким надано цей статус і працівникам міліції – ветеранам органів внутрішніх справ.

З подачі профспілки Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про невідповідність деяких законів українській Конституції (неконституційність), зокрема, щодо позбавлення працівників ОВС пільг, компенсацій і гарантій з оплати житла, комунальних послуг, які були їм гарантовані протягом всього періоду перебування на службі, та права на безоплатний проїзд, крім того, ліквідовано і диспропорцію в пенсійному забезпеченні.

Одним із структурних підрозділів ПАП є Чернігівська обласна профспілкова організація, до якої у свою чергу входять первинні профорганізації районного рівня.

Роботи із захисту прав працівників міліції вистачає як в обласному центрі, так і в районах. І в кожній первинній профорганізації є свої активісти та герої. Саме одного з найактивніших діячів профспілкового руху міліції Чернігівщини і було відмічено медаллю найвищим керівництвом всеукраїнської професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

Рішенням президії професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України нагороджено медаллю “За активну участь у профспілковому русі” заступника голови первинної профспілкової організації Прилуцького міського відділу міліції Олега Петровича Бартоша.

Нагороду вручали на в урочистій обстановці передодні 20-ї річниці української міліції в приміщенні УМВС України в Чернігівській області. Вручав медаль та вітав з нагородою Голова Чернігівської обласної профспілкової організації Ігор Поплавський. Від імені ПАП ОВС України та від себе особисто Ігор Григорович побажав нагородженому міцного здоров’я та успіхів у профспілковій праці. Олег Бартош в свою чергу пообіцяв і надалі усіма законними способами відстоювати права міліціонерів Чернігівщини, він привітав всіх працівників міліції з наступаючим професійним святом.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські з’ясовують походження підозрілих предметів, підкинутих до селищної ради

Поліцейські з’ясовують походження підозрілих предметів, підкинутих до селищної ради 09:01

У Михайло-Коцюбинську поліція вилучила два предмети, схожі на корпуси гранат, які невідомі особи залишили біля входу в селищну раду.

Піротехніки ДСНС знищили 7 боєприпасів часів Другої Світової війни

Піротехніки ДСНС знищили 7 боєприпасів часів Другої Світової війни 08:59

13 серпня о 18:04 до рятувальників Носівського районного підрозділу Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення від мешканця с. Мрин про те, що на відкритій території він виявив предмет, за ознаками схожий на артилерійський снаряд.

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.