Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:17:17

Правом на податкову знижку скористалися 1876 громадян Чернігова

14.11.2013   11:27

Як повідомили у відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області вже 1876 громадян скористалися своїм правом на нарахування податкової знижки.

Загальна  сума коштів, які надійшли на рахунки  громадян у 2013 році склала 2087,8 тис. гривень.

Нагадуємо, що відповідно до положень Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання – це документально підтверджена сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного у вигляді заробітної плати.

Платник, який бажає у 2013 р. скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2012 р., повинен до 31 грудня 2013 р. подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, де зазначити суму свого загального річного оподатковуваного доходу, підстави, суми та підтверджуючі документи щодо податкової знижки до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Отримати  податкову знижку за результатами минулого року можуть лише ті громадяни, які  отримували заробітну плату та мали наступні витрати: сплачували  за навчання у вищих навчальних закладах, відсотки за іпотечним кредитом, вносили страхові внески недержавним установам та банкам тощо.

Звертаємо увагу на те, що у довідці від  працедавця має бути відображено суму нарахованої заробітної плати, суму утриманого із такої заробітної плати єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, а також суму податкової соціальної пільги, на яку впродовж року було зменшено заробітну плату.

Якщо платник  податку не скористався правом  на нарахування податкової знижки за результатами звітного податкового року, то на наступні роки таке право не переноситься.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини