Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 22:32:55

“Шейк” від Глаби – народному депутату Аверченку

11.11.2013   18:24Агенцiя

Круглий стіл для молоді про переваги євроінтеграції, організований осередком партії “УДАР”, значно оживився завдяки неочкуваному “візиту” місцевого діяча Андрія Глаби, який назвався керівником громадської організації “За Чернігів”. З ним були четверо дуже молодих людей – явно раннього студентського віку, якщо не шкільного.

Незвані гості стали розставляти на столах слабоалкогольний напій “Шейк”, який виробляє підприємство у Жашкові на Черкащині і до якого, за словами Андрія Глаби, причетний Віталій Кличко. Щоправда, присутня на заході студентка – жашківчанка заперечила. Мовляв, кому вже тільки не прписували те підприємство…

Юні гості тримали плакати “Кличко споює молодь”, “Алко УДАР” тощо. При спробі присутніх ударівців з’ясувати їх вік, – пішли, виконавши поставлену задачу.

“В Чернігівській області Кличко – це я!”, – заявив непроханим гостям народний депутат від “УДАРУ” Сергій Аверченко і розповів, що він не п’є і не палить і так виховує своїх чотирьох дітей.

Мета круглого столу “Україна в ЄС – переваги для молоді” – висвітлення актуальних питань розвитку співпраці України та Європейського Союзу, з’ясування ролі молодіжної громадської діяльності та політики для розвитку держави, виявлення перспектив для української молоді після можливого вступу України до ЄС.

Ведучим був депутат міської ради від “УДАРу” Станіслав Драгель, а в обговоренні теми, крім студентів, виступали політологи Валентин Лутченко та Олександр Рись, журналісти Олег Головатенко і Василь Чепурний.

Народний депутат Сергій Аверченко наголошував на перспективах євроінтеграції, визнавши, що зараз тільки звільнення Юлії Тимошенко вирішує підписання угоди про асоційоване членство: “Європейці пішли на принцип”.


http://siver.com.ua/news/shejk_vid_glabi_narodnomu_deputatu_averchenku/2013-11-11-13363

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.