Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 22:47:49

"Двадцять п'ять" - нова ініціатива "Просвіти"

11.11.2013   10:57Агенцiя

25 портретів відомих діячів Чернігівщини, які брали активну участь в подіях краю, що вплинули на наше життя

зокрема, на переломних етапах протягом 25-и останніх років, пропонує написати та видати книгою чернігівське обласне товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Вивчається можливість створення документальних фільмів про цих людей.

Чернігівське обласне товариство «Просвіта» імені Т. Шевченка в День української писемності та культури оголошує початок проекту «25».

Пропонуємо визначити: хто найбільше вплинув на зміни в нашій області, пов’язані зі здобуттям незалежності України, розбудовою місцевого самоврядування і формуванням громадянського суспільства? Це мають бути яскраві особи без оглядки на їх політичну позицію – від рухівців до комуністів.

Пропозиції просимо надсилати на адресу: chep2@ukr.net

Також запрошуємо журналістів, краєзнавців для написання статей, есе, нарисів про видатних діячів української історії на Чернігово-Сіверщині.

Довідки за телефонами: 77-51-60, 4-92-83.

http://siver.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.