Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 17:12:28

Пенітенціарії Чернігівщини підвели підсумки й окреслили плани на майбутнє

08.11.2013   08:01Агенцiя

В залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулась нарада з підбиття підсумків службової діяльності за 9 місяців поточного року та визначено заходи щодо підвищення її ефективності, пріоритетні завдання на майбутнє.

Відкрив нараду начальник управління полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк, який довів присутнім основні підсумки роботи установ Чернігівської області протягом року та окреслив пріоритетні напрямки в роботі на майбутнє. Участь у заслуховуванні прийняли начальник Головного управління юстиції в Чернігівській області Олександр Картабеда та начальник відділу з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, повязаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури області Володимир Пугачов.
 
В ході наради пенітенціарії підвели підсумки роботи, проаналізували позитивні та негативні аспекти на пріоритетних напрямках службової діяльності, розглянули питання зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.
 
Було зазначено, що основні зусилля були зосереджені на підтримці правопорядку в установах, покращення побутових умов утримання ув’язнених та засуджених, вдосконалення системи інженерно-технічних засобів охорони, посилення боротьби з проникненням до зон, що охороняються заборонених предметів.
 
Про результати оперативної, виробничої, соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими, матеріально-технічного, медичного та кадрового забезпечення доповіли начальники відповідних відділів.
 
Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.
 
Начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк в черговий раз нагадав присутнім, що для виконання поставлених державою завдань чимале значення відіграє рівень професіоналізму співробітників, тому особливу увагу необхідно звернути на забезпечення якісного підбору, навчанню та розподілу кадрів з врахуванням їх професійної підготовки.


Прес-служба управління ДПтСУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини