Підписано протокол про наміри між облдержадміністрацією та Народним урядом провінції Цзянсу (КНР)
4 листопада в області перебуває делегація провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки, яку очолює віце-губернатор провінції Мяо Жуйлінь.
В рамках візиту відбулася зустріч членів делегації з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком, в ході якої обговорено питання українсько-китайського співробітництва підприємств, установ та організацій області та провінції Цзянсу у торгово-економічній, освітній, культурній та інших сферах.
За підсумками зустрічі з метою поглиблення ділового співробітництва підписано протокол про наміри між Чернігівською облдержадміністрацією та Народним урядом провінції Цзянсу.
У зустрічі також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, директор Департаменту економічного розвитку ОДА Леонід Подоляк.
Довідка. Провінція Цзянсу займає провідні позиції з економічного розвитку, сільськогосподарській та промисловій продукції, а також по рівню життя населення; має високий рівень ВВП серед всіх провінцій Китаю.
Основними галузями економіки є приладобудування, хімічна промисловість, електроніка, автомобілебудування.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.