Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 03:07:55

Відбулося засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів

02.11.2013   13:35

На порядку денному – розбудова "депутатської піраміди", активізація молодіжного партійного руху і підготовка до виборів.

Головними питаннями, які 2 листопада розглянула Рада Чернігівської обласної організації Партії регіонів, були стан та основні напрямки підвищення взаємодії партійних організацій і депутатів членів фракцій Партії регіонів у радах всіх рівнів, стан співпраці Чернігівської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» з обласною організацією Партії регіонів, організаційні питання тощо.

В ході засідання було прийнято рішення посилити роботу у напрямку взаємодії з депутатським корпусом Партії регіонів рад різних рівнів та вважати основним завданням місцевих організацій Партії регіонів підготовку до виборчої кампанії 2015 року. Також зроблено акцент на необхідності збільшення депутатських фракцій Партії регіонів за рахунок позапартійних депутатів і депутатів від інших політичних сил, які не входять до складу інших фракцій.

Прийнято рішення регулярно заслуховувати звіти керівників депутатських фракцій, окремих депутатів сільських, селищних голів, міських голів, обраних від Партії регіонів про їх роботу із забезпечення реалізації передвиборної програми Почесного Лідера Партії регіонів Віктора Януковича "Україна для людей", реформ, започаткованих Президентом та Урядом України, передвиборних програм партійних організацій та власних передвиборних програм.

Стало відомо, що планується перерозподіл депутатів – членів фракції Партії регіонів обласної, міських та районних рад за відповідними територіями та населеними пунктами, а також проведення ретельного аналізу діяльності організацій. Крім того, розпочато процес формування списків кандидатів у депутати всіх рівнів.

Також заступником голови Чернігівської обласної організації Партії регіонів одноголосно було обрано керівника фракції Партії регіонів в чернігівський обласній раді Стрільця Миколу Івановича.
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ