Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:09:01

Призначено нового начальника Чернігівського райвідділу внутрішніх справ

02.11.2013   08:05

Наказом УМВС України в Чернігівській області від 29.10.13 №246 по особовому складу підполковника міліції Дєвицького Романа Андрійовича призначено начальником Чернігівського райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Роман Андрійович Дєвицький народився 12 лютого 1978 року в місті Мена Чернігівської області. Після закінчення школи у 1995 році вступив до Чернігівського училища внутрішніх справ МВС України.

Після закінчення навчання в 1998 році повернувся в рідну Мену. Працював спочатку дільничним, а згодом старшим інспектором групи обліково-реєстраційної, статистичної роботи та оперативної інформації Менського РВ УМВС.

Прагнучи вдосконалювати свої знання, навички і вміння в правоохоронній діяльності, молодий співробітник вступає до міліцейського вишу.

2000-2003рр. Роман Дєвицький - слухач Національної академії внутрішніх справ України. Після здобуття вищої юридичної освіти, Роман Андрійович був призначений на посаду старшого слідчого слідчого відділення Менського районного відділу УМВС. Перспективного співробітника помітили керівники райвідділу і з грудня 2003-го по лютий 2005-го Дєвицький Р.А. обіймає посаду заступника начальника - начальника міліції громадської безпеки Менського райвідділу.

З лютого 2005 року кар'єра Романа Дєвицього продовжується вже в управлінні МВС в області, в сфері кадрової роботи від інспектора до начальника навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ.

З вересня 2012 по жовтень 2013 року Роман Дєвицький очолював Ріпкинський районний відділ внутрішніх справ.
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ