Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:24:56

Чернігівська обласна рада серед переможців Першого Національного конкурсу впроваджених проектів у сфері електронного врядування

30.10.2013   10:38Агенцiя

Переможців Першого Національного конкурсу впроваджених проектів у сфері електронного врядування нагородили у столичному Українському Домі у вівторок.

Ними стали 13 міст-учасників за трьома основними напрямами: електронні інструменти управління територіальною громадою, електронні сервіси для громадян та електронна демократія.

Три міста здобули перемогу одразу в двох номінаціях: «Електронні інструменти управління територіальною громадою» та «Електронні сервіси». Серед них: Київська міська державна адміністрація з проектом «Міський веб-портал адміністративних послуг», Івано-Франківська міська рада з проектами «Електронна черга» та «Впровадження загальноміського електронного центру реєстру дітей» та Славутицька міська рада «Створення комплексної інформатизованої системи впровадження депутатського корпусу» і «Виборці: влада та громада».

У номінації «Електронні сервіси» перемогу також здобули Дніпропетровська та Волинська обласні державні адміністрації, Бориспільська та Нетішинська міські ради.

Переможцями у номінації «Електронні інструменти управління територіальною громадою» стали Вінницька, Вознесенська та Кременчуцька міські ради.

В номінації «Електронна демократія» стали першими Чернігівська обласна рада, Бердянська та Кам'янець-Подільська міські ради.

Метою конкурсу було виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з впровадження інформаційних технологій на регіональних рівнях (село, селище, місто, район, область), спрямованих на підвищення ефективності управління територіальної громадою, розширення електронних сервісів для населення та підприємців, розвитку електронної демократії.

Стартував конкурс у квітні 2013 року. Було розглянуто 46 заявок.

УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 12:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Представники омбудсмена та Чернігівської ОДА обговорили ситуацію на кордоні з Білоруссю

Представники омбудсмена та Чернігівської ОДА обговорили ситуацію на кордоні з Білоруссю 12:19

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова та представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич обговорили із заступником голови облдержадміністрації Дмитром Синенком ситуацію на кордоні з Республікою Білорусь.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 537 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 537 осіб 12:12

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 9 грудня в області проти Covid проведено 698 755 щеплень першою та другою дозою.

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».