Чергова сесія Чернігівської міської ради – мітинг, три нардепи, ультиматум радикалів, перерва. ФОТО. ВІДЕО
Як завжди, до початку сесії перед будівлею міськради організувався багатолюдний мітинг, організований нардепами О. Ляшком та В. Дубілем.
На відкритті у сесійній залі до них приєднався нардеп Владислав Атрошенко. Засідання поступово перетворювалось у шоу.
Всім народним обранцям надали слово для виступу, але першим отримав слово, як завжди головний радикал, який ультимативно вимагав для приведеного їм ветерану кімнату в гуртожитку.
При розгляді порядку денного, нардепи вимагали зняття питання про реорганізацію закладів охорони здоров’я. Після того, як прозвучали ультиматуми, міський голова оголосив перерву. Використовуючи свої повноваження як народного депутата, Олег Ляшко привів до зали частину мітингуючих з прапорами, вимагаючи допустити всіх до засідання сесії.
Після недовгої перерви до зали міськради повернулися народні депутати Валерій Дубіль та Олег Ляшко і міський голова Олександр Соколов. Останній повідомив, що вони домовилися про те, що мер знімає питання про реформування закладів охорони здоров'я, а народні обранці в свою чергу пообіцяли, що вони докладуть всіх зусиль аби "вибити" для Чернігова необхідні 65 мільйонів гривень до кінця року.
Учасники мітингу звільнили приміщення залу засідань.
Вийшовши до інших учасників мітингу опозиціонери повідомили про власну перемогу.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.













