Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:29:33

Олександр Шкурат: “Ми повинні виховувати наших дітей і онуків так, щоб поняття “ветеран” для них було священним”

28.10.2013   16:10Агенцiя

У день, коли вся Україна відзначає 69-ту річницю визволення від фашистських загарбників, про свою системну роботу в справі підтримки ветеранів війни та праці розповів депутат фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді, Почесний президент Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого Олександр Шкурат.

– Безумовно, такі визначні дати, як День Перемоги, День визволення рідного міста та всієї України від фашистських загарбників – це добра нагода звернутися зі словами вдячності до тих, хто відвоював у ворога рідну землю, вклонитися могилам тих, кому не судилося вижити в тій страшній війні. Однак, як на мене, найважливіше – це щоденні невеличкі добрі справи, завдяки яким наші ветерани – і ті, хто захищав Батьківщину від ворога, і ті, хто трудовим подвигом повертали її до повноцінного життя – не будуть почуватися обділеними й забутими.

Саме на таких принципах ґрунтується діяльність Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого. Це збереження традицій пам’яті, поваги, пошани до покоління визволителів. Це постійна співпраця з клубом “Ветеран”. Це конкретна адресна допомога на лікування. Це впровадження уроків пам’яті у школах. Ми повинні зробити все, щоб поняття “ветеран” було священним для наших дітей і онуків.

Якщо ж хтось має бажання та можливості допомагати ветеранам і їхнім родинам чи матеріально, чи власною волонтерською діяльністю – звертайтеся за тел. 972-985.

Останні новини Чернігівщини

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 12:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Представники омбудсмена та Чернігівської ОДА обговорили ситуацію на кордоні з Білоруссю

Представники омбудсмена та Чернігівської ОДА обговорили ситуацію на кордоні з Білоруссю 12:19

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова та представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич обговорили із заступником голови облдержадміністрації Дмитром Синенком ситуацію на кордоні з Республікою Білорусь.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 537 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 537 осіб 12:12

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 9 грудня в області проти Covid проведено 698 755 щеплень першою та другою дозою.