Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 19:53:37

Найдостойніших відзначив особисто міністр

12.12.2011   17:20

Півтора року тому щотижнева газета МВС України “Іменем Закону” започаткувала акцію, метою якої стало вшанування непересічних вчинків працівників міліції, а також представників громадськості, котрі затримали злочинця, врятували людське життя, не пройшли повз чужу біду. Відтоді відзнаку “Герой тижневика “Іменем Закону” було вручено понад двом десяткам сміливців України.

Минулої п’ятниці у Національному музеї “Чорнобиль” зібралися герої 2011 року. До вітань від міліцейського тижневика долучилася Всеукраїнська громадська організація “Комітет сприяння органам внутрішніх справ України”, очолювана генеральним директором музею, колишнім Міністром внутрішніх справ УРСР генералом внутрішньої служби Іваном Дмитровичем Гладушем.

Нагороди від тижневика та від ВГО “Комітет сприяння органам внутрішніх справ України” – “Герой тижневика “Іменем Закону” та “Знак пошани” – головним винуватцям торжества вручав особисто Міністр внутрішніх справ України Віталій Юрійович Захарченко. Він подякував героям року за їхні героїчні вчинки, щиро побажав, щоб і у службі, і в особистому житті у них усе було гаразд.

З числа співробітників міліції нашої області цьогоріч почесне звання героя року здобули Денис Маланчук – старший лейтенант міліції, старший оперуповноважений ВБНОН Городнянського райвідділу внутрішніх справ, який врятував потопельницю; прапорщик міліції Богдан Бондарчук та старший сержант міліції Андрій Титенок – працівники чернігівського “Беркуту”, котрі не допустили вибуху гранати, яку загрожував підірвати нетверезий громадянин.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини