Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:59:35

“Демократи” замість “Фронту змін”

21.10.2013   07:23Агенцiя

Про створення нової партії “Демократи” на базі “Фронту змін” йшлося В Чернігові під час брифінгу з народними депутатами України: екс-головою Дніпропетровської обласної організації “Фронт Змін” Андрієм Павелком та екс-головою Київської обласної організації “Фронт Змін” Володимиром Полочаніновим, а також екс-головою Чернігівської обласної організації “Фронт Змін” Олександром Неретою.

До історії питання. 15 червня 2013 року під час об’єднавчого з’їзду “Фронту змін” і ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк доручив депутатам “Фронту змін” місцевих рад усіх рівнів вступити до лав “Батьківщини”, одночасно припинивши існування фракцій “Фронт змін” у місцевих радах.

Сумніви щодо правильності такого кроку були висловлені партійними організаціями Дніпропетровської, Вінницької, Київської та Житомирських областей на з’їзді політичної партії “Фронт змін”, що передував об’єднавчому з’їзду, і відбувся 14 червня 2013 року. Депутати-фронтовики Дніпропетровської та Запорізької областей звернулись у відкритому листі до Арсенія Яценюка. Їх публічно підтримав народний депутат України, екс-голова Дніпропетровської обласної організації “Фронт Змін” Андрій Павелко. За це його виключили з фракції “Батьківщина” у Верховній Раді України.

“Ми чесно і відкрито звернулись до керівництва фракції “Батьківщина” припинити ліквідацію “Фронту Змін” і зайнятися реальною опозиційною роботою. На жаль, у відповідь одного з нас (Андрія Павелко) відразу виключили з фракції. Але це не зупинить нас. – публічно приєдналися до Андрія Павелка екс-голова Київської обласної організації

“Фронт змін” Володимир Полочанінов, Голова Запорізької обласної організації “Фронт змін” Едуард Гугнін, Голова Чернігівської обласної організації “Фронт змін” Олександр Нерета, Голова Дніпропетровської міської організації “Фронт змін” Каміль Примаков – Ми створюємо нову партію з робочою назвою “Демократи”. Ми закликаємо всіх, хто поділяє наше бачення і переконання, вибиратися з існуючого опозиційного “болота”. “Демократи” стануть новою точкою опори для кардинальних змін в країні. За нами майбутнє, приєднуйтесь !”

Володимир Полочанінов під час брифінгу зазначив, що основою партійної структури “Демократів” мають стати колишні члени Фронту Змін. Проте не виключені й об’єднавчі процеси з подібними ініціативами.

Відмінністю нової партії спікери назвали ефективний соціальний ліфт та відсутність орієнтації на партійного лідера.

Народні депутати також провели сьогодні зустріч із партійним активом Чернігівщини. Наразі триває процес створення партії. Ініціатори процесу націлені на місцеві вибори 2015 року.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ