Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:44:37

ЄСПЛ зобов'язав Україну виплатити по 10 тисяч євро двом мешканкам Чернігівської області

18.10.2013   13:57Агенцiя

Заявники скаржилися на порушення ст. 2 Європейської конвенції з прав людини.

Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити по 10 тис. євро моральної шкоди мешканкам Чернігівської області Наталії та Марії Поживотко за неефективне розслідування міліцією вбивства їхнього родича.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду з посиланням на рішення від 17 жовтня.

12 жовтня 2004 Володимира Поживотка - чоловіка Наталії та сина Марії - було застрелено в барі.

Заявники скаржилися, що українські правоохоронці протягом наступних семи років тричі закривали справу, грунтуючись на тому, що нібито було недостатньо доказів для пред'явлення звинувачень головному підозрюваному або що він убив з метою самооборони.

При цьому орган нагляду знову розслідування поновлював, і в підсумку, станом на квітень 2012 року, воно продовжувалось.

Заявники скаржилися на порушення ст. 2 Європейської конвенції з прав людини (право на життя), що українська влада не провела ефективного розслідування смерті Володимира.

Суд визнав порушення цієї статті.

Як повідомляли Ukranews, раніше ЄСПЛ зобов'язав Україну виплатити 9 тис. євро українцю за жорстоке поводження в міліції.

3 жовтня ЄСПЛ зобов'язав Україну виплатити 30 тис. євро жителю Токмака (Запорізької області) Юрію Щокіну через бездіяльність тюремної адміністрації, яка призвела до загибелі його сина Олега, що відбував термін покарання.


http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2013/10/18/107152
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини