Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 19:54:04

Володимир Брайко розповів про діяльність КП "Зеленбуд"

17.10.2013   11:48

В дискусійному клубі «Експертна думка» відбувся брифінг щодо діяльності КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, в якому взяли участь начальник комунального підприємства Володимир Брайко, інженери садово-паркового господарства Ольга Відковська та Оксана Кароль, а також зацікавлені представники засобів масової інформації.

Володимир Брайко ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності підприємства, повідомив про сучасний стан зеленого господарства нашого міста та шляхи його покращення в майбутньому. За його словами, Чернігів завжди буде зеленим і квітучим містом, адже працівники підприємства завжди готові докладати для цього максимум зусиль.

Під час спілкування, журналістів переважно цікавили питання щодо проведення робіт по рятуванню каштанів від балканської молі, догляд та розміщення клумб з квітами, прибирання та встановлення урн для сміття на вулицях міста, а також питання фінансування робіт, які виконує підприємство.

Начальник комунального підприємства повідомив, що робота щодо боротьби із балканською міллю, яка знищує каштани, проводиться постійно, розміщуються клейкі пастки для самців молі, що дозволяє знищувати не тільки  балканську міль, але й інших шкідників. Всього у Чернігові росте 3 тис. каштанів. Загалом зелені насадження у Чернігові складають 27 % від загальної площі міста, займаючи при цьому понад 2 тис. га. Приблизно 1 тис. га зелених насаджень знаходяться в зоні міської забудови. Переважна більшість вкритих лісом площ входить до складу таких лісопарків, як «Ялівщина», «Кордівка», лісопарк вздовж Київського шосе та урочище «Святе». Крім того, підприємство постійно проводить роботи щодо обрізки та формування крон застарілих дерев, прикрашання міста клумбами, та ін.

В результаті спілкування, учасники засідання зійшлись на думці, що у місті  необхідно зробити інвентаризацію зелених насаджень, не тільки вирубувати дерева, але й висаджувати їх.

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року