Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:47:25

Визначено переможців першого етапу конкурсу проектів, реалізація яких здійснюватиметься за рахунок коштів з обласного бюджету

08.10.2013   08:08

Відбулось друге засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів) громадських організацій, для виконання яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2013 році.

На початку засідання голова конкурсної комісії А. Подорван, проінформував присутніх про підсумки прийому конкурсних пропозицій. Загалом на адресу Департаменту надійшло 9 конкурсних пропозицій на загальну суму більше ста тисяч гривень з очікуваним фінансуванням з обласного бюджету в сумі 59 669 гривень. Встановивши, що у членів конкурсної комісії відсутній конфлікт інтересів стосовно конкурсних пропозицій, було визначено громадські організації, які допущено до другого етапу конкурсу – захисту конкурсних пропозиції.

Переможцями першого етапу конкурсу стали такі організації:
• Чернігівська обласна організація “Всеукраїнська спілка радянських офіцерів”;
• Городнянська районна благодійна організація “Світло Аратти”;
• громадська організація “Агенція Регіонального Розвитку Коропщини”;
• Всеукраїнська громадська організація “Громадський контроль”;
• Щорська районна благодійна організація “Аратта”;
• громадська організація “Асоціація регіональних засобів масової інформації”;
• громадська організація “Академія Розвитку”;
• громадська організація “Громадська Рада”;
• громадська організація “Центр Доброчин”.

Також конкурсною комісією визначено, що відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться 17 жовтня 2013 року в залі засідань Департаменту інформаційної діяльності та комуній з громадськістю облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.