Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 02:06:40

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків

07.10.2013   16:23

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків з 5440. По решті тривають роботи щодо їх підключення до систем теплопостачання, які плануються завершити упродовж дня. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час прес-конференції для представників регіональних ЗМІ, яка відбулась 7 жовтня. У заході також взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, правління «Облгазу» та «Облтеплокомуненерго».

За словами Віктора Геращенка, цьогоріч всі об’єкти житлово-комунального господарства та бюджетної сфери області стовідсотково були підготовлені до опалювального сезону.

У зв’язку із значним зниженням температури повітря з 1 жовтня було доручено розпочати опалення у закладах охорони здоров’я, інтернатних закладах соціального захисту, загальноосвітніх закладах Чернігівщини. На сьогодні опалюються всі 1107 об’єктів соціальної сфери, в тому числі 612 шкіл, 412 дошкільних навчальних закладів, 83 лікарні.

Віктор Геращенко також повідомив представникам ЗМІ про стан розрахунків підприємствами, установами за спожиті енергоносії, підготовку спеціалізованої техніки до роботи в зимових умовах, накопичення посипочного матеріалу та реагентів. Він запевнив, що обласна державна адміністрації і надалі буде приділяти особливу увагу стану проходження опалювального сезону та оперативно реагувати на можливі нештатні ситуації, з метою їх ліквідації в найкоротші терміни.

Представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Валерій Грищенко поінформував журналістів про роботу оперативного штабу, мобільні робочі групи з перевірки готовності до опалювального сезону, створені на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

На завершення заходу представники ЗМІ поставили свої запитання Віктору Геращенко, які стосувалися найбільших боржників за спожиті енергоносії, неодночасного підключення тепла в бюджетній сфері та житловому фонді області та міста Чернігова тощо.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини