Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 07:16:07

На Чернігівщині від продажу земельних ділянок бюджети поповнилися на 2,03 млн. грн.

01.10.2013   13:08Агенцiя

З початку року у Чернігівській області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності бюджети усіх рівнів поповнилися на 2,03 млн. гривень.

З них: 331 тис. грн. спрямовано до Державного бюджету України та 1,7 млн. грн. – до місцевих бюджетів. Так, в області реалізовано 23 наділи несільгосппризначення державної та комунальної власності загальною площею 15,4 га вартістю 2,03  млн. гривень.

Наразі на сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщено перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які можуть бути передані у власність або користування.

До переліку включено 85 наділів для передачі права власності та 151 земельна ділянка для передачі у користування.

 

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини