Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 12:42:06

Координацію зусиль всіх відповідних служб - на забезпечення захисту прав дітей

01.10.2013   12:31

Питання якісного супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю неповнолітніх розглянули учасники чергового засідання координаційної ради у справах дітей, яке 30 вересня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика підкреслив: «Глава держави Віктор Янукович наголошує на тому, що кожна дитина має жити у своїй родині, у своєму домі. Це стосується і тих дітей, які з різних життєвих обставин життя втратили піклування рідних батьків».

З цією метою, за його словами, в області відбувається активний процес розвитку форм сімейного виховання посиротілих дітей, результатом якого сьогодні є забезпечення права на виховання в сімейному оточенні більше двом тисячам дітей.

З кожним роком збільшується кількість дітей, які знаходять родинне тепло і затишок у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. У порівнянні з 2008 роком кількість дітей, які виховуються у цих формах сімейного виховання збільшилась у 3,7 разів, з 108 до 400 осіб.

На даний час в області функціонує 204 прийомні сім’ї та 13 дитячих будинків сімейного типу.

На кожному етапі свого функціонування ці сім’ї переживають ті чи інші труднощі, пов’язані з проблемами адаптації дитини в сім’ї, її негативним життєвим досвідом, спадковістю, віковими особливостями та іншими проблемами. Для цього за кожною такою сім’єю закріплюється соціальний працівник, який надає їй професійну допомогу впродовж усього часу перебування дитини в сім’ї.

Про те, яка робота проводиться в напрямку супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу присутніх поінформувала директор обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Алла Кот.

Представники територіальної державної інспекції з питань праці та обласного центру зайнятості розповіли під час засідання про дотримання вимог законодавства працевлаштування неповнолітніх в області.

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини