Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 12:56:13

Асоціація регіональних ЗМІ повністю підтримує позицію редакції газети “Вісті”

01.10.2013   11:16Агенцiя

“Ніжинська міська газета “Вісті” гостро засуджує неприйнятну поведінку депутата Ніжинської міської ради Юрія Хоменка. Обраний як висуванець ВО “Батьківщина”, депутат ганьбить не тільки власну політичну силу, а і всю міську раду як орган місцевого самоврядування Ніжина.

Трудовий колектив газети вважає його вчинок по відношенню до журналістки відвертим проявом агресії. Редакція “Вістей” завжди стоїть на позиції етики законності та моральних принципів. Тому трудовий колектив, як співзасновник редакції, вимагає у іншого співзасновника – міської ради розглянути на найближчому пленарному засіданні недостойну поведінку депутата Юрія Хоменка та вжити відповідних заходів”.

За інформацією редактора газети “Вість” Максима Білоусенка, депутат Хоменко є власником приватного міського видання “Ніжин-інфо”. Саме ця газета “за дивним збігом обставин” отримує чималі бюджетні кошти на висвітлення діяльності міської ради. І це при тому, що орган місцевого самоврядування має власну газету “Вісті”. Додамо, що Юрій Хоменко є секретарем бюджетної комісії міськради.

Асоціація регіональних засобів масової інформації, як громадська організація, що відстоює права журналістів, переконана, що депутат має вибачитися і перед колективом редакції газети “Вісті”, і перед журналісткою, яка потрапила під “гарячу руку” обранця.

Також очікуємо реакції на дії Юрія Хоменка від політичної сили, представником якої він є у міській раді.

Асоціація регіональних ЗМІ застерігає, що буде жорстко реагувати на будь-які спроби тиску на видання та журналістів, з якої б сторони вони не надходили: влади, опозиції чи бізнесових структур.
 

Останні новини Чернігівщини

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

 На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином

На Чернігівщині попри перебої електропостачання вакцини зберігаються належним чином 10:45

Про це повідомила головна координаторка з вакцинальної кампанії в області Романа Сопотницька.

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки

м. Ніжин: необережність під час куріння призвела до загибелі літньої жінки 10:41

29 листопада о 21:47 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про пожежу пункту приймання та сортування твердих побутових відходів КП «Виробниче управління комунального господарства».

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків 10:39

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини