У Чернігові облили водою московського прокурора
Сьогодні о 12:00 у Чернігові відбувся пікет консульства Російської Федерації з вимогами припинити політичний терор проти дисидентів. Акцію організували незалежні націоналісти.
Активісти висловили солідарність з Матвієм Криловим, який 28 жовтня облив прокурора водою. За це хлопця затримала поліція. Зараз йому загрожує 2 роки ув'язнення.
Також активісти висловили солідарність з учасниками опозиційних рухів та героями "манєжки", які отримали великі тюремні строки.
"У нас є знайомі в Росії, є друзі, - розповів співорганізатор акції Микола. – Ми знаємо про те, що відбувається в тій країні. В Росії можуть посадити за те, що ти кинеш сніжку в плакат із Путіним чи Медведєвим. Це вже нагадує сталінщину. Тому ми висловлюємо свій протест і підтримуємо росіян, які чинять опір владі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бронетехніка, яку ввели в Москву, чавить машини простих людей
Націоналісти тримали плакати з надписами: "Свободу Матвею Крылову", "Россия – тюрьма", ""Единая Россия" - партия жуликов и воров!". Лунали заклики до глобальної солідарності із поневоленим російським народом.
"Фішкою" протесту стало обливання фотографії прокурора Смірнова водою. Смірнов – прокурор, якого облив Крилов за те, що він представляв інтереси держави у справі протестів на Манежній площі. Активісти вважають, що саме через нього Крилов зараз знаходиться в СІЗО.
Євген Борісов
http://gazeta.ua/articles/np/_u-chernigovi-oblili-vodoyu-moskovskogo-prokurora/413667
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression