Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:57:59

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Чернігівської обласної ради

13.09.2013   09:27

12 вересня начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко провів семінар-нараду з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради.

На нараді було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I півріччя 2013 року та обговорено заходи по виконанню показників фінансових планів за 9 місяців поточного року та по підведенню підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік.

З першого питання поінформував Володимир Сидоренко, який, зокрема, зазначив, що протягом 1 півріччя фінансово-господарську діяльність здійснювали 14 комунальних підприємств обласної ради, а в стадії ліквідації перебували 2 підприємства.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в 1 півріччі обсяги виробленої ними продукції склали 174 млн. 425,1 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” –122 млн. 686 тис. грн. та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 40 млн. 002,1 тис. грн.

За словами керівника управління комунального майна, за звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 594,4 тис. грн.

Про результати роботи за цей період звітували керівники та спеціалісти комунальних підприємств Чернігівської обласної ради.

Начальник аналітичного відділ управління комунального майна Володимир Рябчун розповів про підведення підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік. Зокрема, він підкреслив, що загалом на 2014 рік запланована сума загальних доходів по всіх підприємствах становить – 324 млн. грн., що більше від очікуваних доходів у поточному році на 4,7%, при цьому заплановано отримати чистого прибутку в сумі 1 млн. 532 тис. грн., спрямувати на капітальні інвестиції – 2 млн. 45 тис. грн.

Підвів підсумки семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко. Також він привітав з наступаючими професійними святами представників колективів КП “Ліки України” та КП “Чернігівоблагроліс”.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини