Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:03:29

Почесними громадянами Чернігівщини можуть стати...

03.09.2013   12:53

Третього вересня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

За рішенням обласної ради звання "Почесний громадянин Чернігівської області" присвоюється один раз на рік і лише трьом особам. Подавати кандидатури на розгляд комісії можуть керівники ОДА та облради, депутати місцевих рад різних рівнів.

Так на засіданні комісії 3 вересня були розглянуті кандидатури 9 претендентів на звання Почесний громадянин Чернігівської області. Так, Коропська райрада запропонувала Савича Петра, Прилуцька райрада - Коптєва Юрія та Мирошниченка Анатолія. Депутатами обласної ради були подані кандидатури Валентина Запорощука, Віктора Кияновського, Леоніда Кучми, Віталія Масола, Івана Плюща та Анатолія Москаленка.

Комісія після обговорення та дискусії ухвалила рішення на розгляд 14 сесії обласної ради з пропозицією присвоїти звання "Почесний громадянин Чернігівської області" таким відомим людям Чернігівщини: Кучмі Леоніду Даниловичу, Плющу Івану та Масолу Віталію Андрійовичу.

В майбутньому комісія вирішила запропонувати обласній раді розглянути пропозицію розширити кількість осіб, яким можуть за один рік присвоїти звання "Почесного громадянина". Хоча в інших 11 областях України, де також визначають таким чином поважних та відомих людей, існує квота - 3 особи на рік.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини