Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 03:18:54

Почесними громадянами Чернігівщини можуть стати...

03.09.2013   12:53

Третього вересня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

За рішенням обласної ради звання "Почесний громадянин Чернігівської області" присвоюється один раз на рік і лише трьом особам. Подавати кандидатури на розгляд комісії можуть керівники ОДА та облради, депутати місцевих рад різних рівнів.

Так на засіданні комісії 3 вересня були розглянуті кандидатури 9 претендентів на звання Почесний громадянин Чернігівської області. Так, Коропська райрада запропонувала Савича Петра, Прилуцька райрада - Коптєва Юрія та Мирошниченка Анатолія. Депутатами обласної ради були подані кандидатури Валентина Запорощука, Віктора Кияновського, Леоніда Кучми, Віталія Масола, Івана Плюща та Анатолія Москаленка.

Комісія після обговорення та дискусії ухвалила рішення на розгляд 14 сесії обласної ради з пропозицією присвоїти звання "Почесний громадянин Чернігівської області" таким відомим людям Чернігівщини: Кучмі Леоніду Даниловичу, Плющу Івану та Масолу Віталію Андрійовичу.

В майбутньому комісія вирішила запропонувати обласній раді розглянути пропозицію розширити кількість осіб, яким можуть за один рік присвоїти звання "Почесного громадянина". Хоча в інших 11 областях України, де також визначають таким чином поважних та відомих людей, існує квота - 3 особи на рік.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.