Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 08:11:50

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відвідав медичні установи м. Прилуки

30.08.2013   08:30

В рамках робочої поїздки до м. Прилуки голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко оглянув приміщення пологового відділення Прилуцької міськлікарні після капітального ремонту.

Відділення надає стаціонарну акушерську допомогу жителькам м. Прилуки та Прилуцького району, вагітним і роділлям високої групи ризику з Варвинського, Срібнянського, Талалаївського районів. Протягом минулого року у відділенні проведено 859 пологів, за 6 місяців 2013 року – 372.

Відділення забезпечено сучасним обладнанням та апаратурою.

При проведенні оптимізації перинатальної допомоги області на базі акушерського відділення ЦМЛ планується створення міжрайонного перинатального центру вторинного рівня.

Також очільник області відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги,  капітально відремонтований у січні 2013 року.

Центру підпорядковані шість амбулаторій загальної практики сімейної медицини, в яких функціонує 12 ліжок денного стаціонару. Кількість населення, яка обслуговується підрозділами Центру, становить майже 50 тис. осіб, з яких більше 800 дітей.

Останні новини Чернігівщини

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами 08:02

Викрито злочинну діяльність мешканців Чернігівської та Волинської областей, які організували та здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет та подальшу їх реалізацію на митній території України, а також збут підпільно виготовленої горілки.

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн 07:56

Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким у задоволенні позову приватного суб’єкта господарювання до Управління комунального майна Чернігівської обласної ради відмовив.

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині 07:44

За результатами роботи дільничних офіцерів поліції у першому півріччі 2020 року найкращими стали співробітники Прилуцького відділу поліції.

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця 07:33

8 липня о 01:40 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення від працівників медичного закладу про те, що до них звернувся 16-річний юнак, який не міг самостійно зняти з набряклого пальця металеве кільце.

9 липня - день народження паперових серветок

9 липня - день народження паперових серветок 07:19

У 1887 році - день народження паперових серветок.