Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:39:52

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма. ВІДЕО

30.08.2013   07:45Агенцiя

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма. На кордоні Новгород - Сіверського району дорогого гостя радо зустрічали хлібом, сіллю.

В ході візиту Леонід Данилович відвідав могили рідних і близьких в с. Олександрівка Семенівського району. В с. Чайкине поклав квіти до пам’ятника загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, після чого разом з прихожанами Чайкинського храму, помолився за упокій душ померлих. Потім традиційно поспілкувався з жителями села.

Користуючись нагодою ми поцікавились у Леоніда Даниловича, що краще для України Європейський чи Митний союзи.

Як зазначив Леонід Данилович для України необхідний, як Європейський так і Митний союзи. Головне, щоб Росія в Україні вбачала стратегічного партнера, але водночас Україна повинна співпрацювати з усім світом. Це повинно стати стимулом для України виробляти більш якісну продукцію, яка буде користуватись попитом в Європі.

Тож, як бачимо, Леонід Данилович не забуває свій рідний край, свою малу батьківщину і маючи нагоду завжди повертається сюди.Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини