Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 12:04:30

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма. ВІДЕО

30.08.2013   07:45Агенцiя

Свою малу батьківщину відвідав другий президент України Л.Д. Кучма. На кордоні Новгород - Сіверського району дорогого гостя радо зустрічали хлібом, сіллю.

В ході візиту Леонід Данилович відвідав могили рідних і близьких в с. Олександрівка Семенівського району. В с. Чайкине поклав квіти до пам’ятника загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, після чого разом з прихожанами Чайкинського храму, помолився за упокій душ померлих. Потім традиційно поспілкувався з жителями села.

Користуючись нагодою ми поцікавились у Леоніда Даниловича, що краще для України Європейський чи Митний союзи.

Як зазначив Леонід Данилович для України необхідний, як Європейський так і Митний союзи. Головне, щоб Росія в Україні вбачала стратегічного партнера, але водночас Україна повинна співпрацювати з усім світом. Це повинно стати стимулом для України виробляти більш якісну продукцію, яка буде користуватись попитом в Європі.

Тож, як бачимо, Леонід Данилович не забуває свій рідний край, свою малу батьківщину і маючи нагоду завжди повертається сюди.Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.

"Зелений" водень зі сміття: на Чернігівщині може з’явитися потужний завод з виробництва біопалива та енергії,- Андрій Прокопенко 09:38

Проблема накопичення сміття та відсутність його безпечної утилізації актуальна для всієї країни та потребує дій для вирішення.

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському 09:20

І знову про Дніпровське... Рік за роком, не залежно від пори року... Узимку, навесні, улітку та восени спостерігаємо одну і ту ж картину на цьому зупинковому павільйоні на автомобільній дорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-Славутич-КПП "Чорнобиль". Люди перетворюють місце для зупинки громадського транспорту у несанкціоноване сміттєзвалище.