Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 12:07:19

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2011   17:35

7 грудня в обласній раді відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Участь в урочистостях взяли голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, депутати обласної ради, голови районних державних адміністрацій та районних рад, міські голови Чернігова, Ніжина та Прилук та інші.

Присутніх зі святом привітав голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Хоменко.

“Місцеве самоврядування в Україні має глибокі й міцні історичні традиції. З моменту здобуття нашою країною незалежності пройшло не так уже й багато часу, але ми можемо констатувати, що протягом цих двох десятиліть в нашій державі peалiзуються на практиці ідеї місцевої влади, тобто самоврядування, які були чинними в нашій державі ще 500 років тому.

Незважаючи на всі труднощі та проблеми, інститут самоврядування цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства”, – наголосив він.

Вітаючи присутніх представників місцевого самоврядування зі святом, Анатолій Мельник, зокрема, наголосив, що місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у суспільному житті, складаючи невід’ємну частину державного устрою.

“Велику роль у процесі розвитку місцевого самоврядування в області, – підкреслив голова обласної ради, – відіграють Асоціація “Ради Чернігівщини” та районні асоціації місцевих рад. Це одна із дієвих форм вивчення та запровадження досвіду на місцях. Головне ж тут – отримані знання і досвід, який кожен керівник ради може взяти на озброєння і використати при розробці місцевих галузевих програм розвитку”.

Завершуючи свій виступ, він від імені обласної ради висловив щиру вдячність усім за самовіддану працю і побажав міцного здоров’я, добробуту й злагоди, нових успіхів у справі служіння громаді, рідному краю і Україні.

Потім Анатолій Мельник за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив Почесні грамоти Верховної Ради України генеральному директору комунального підприємства “Ліки України” Світлані Пасталиці та учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни, голові секції партизан та підпільників при обласній організації ветеранів Івану Кучмі. Почесні грамоти з відзнаками обласної ради від голови обласної ради отримали: депутат обласної ради, головний лікар Талалаївської центральної районної лікарні Василь Марченко; депутат обласної ради, голова селянського фермерського господарства “Колос” Куликівського району Віктор Труш; Синівський сільський голова Менського району Володимир Антоненко; Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус; депутат Корюківської районної ради, голова Корюківської районної державної адміністрації Олександр Довгаль; начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради Валентина Пошкурлат; керуюча справами виконавчого апарату Борзнянської районної ради Ольга Харченко та Морівський сільський голова Козелецького району Микола Дяченко.

На урочистих зборах також виступив голова обласного комітету профспілки працівників державних установ України Микола Петренко, який нагородив Почесними грамотами президії обкому профспілки ряд представників місцевого самоврядування Чернігівщини.

Закінчилися урочистості святковим концертом артистів обласного філармонійного центру.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».