Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 11:11:02

Розпорядження чернігівського мера – незаконне

29.08.2013   12:21Агенцiя

Так постановив Деснянський районний суд м. Чернігова 28 серпня у справі за адміністративним позовом депутата Віталія Федотова до Чернігівського міського голови. Зокрема суд визнав незаконним розпорядження №126-р “Про проведення громадських слухань”, видане 23 липня 2013 року Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Нагадаємо, 9 липня 2013 року ініціативна група з 19 депутатів звернулася до Чернігівського міського голови з ініціативою провести громадські слухання щодо

підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.

23 липня 2013 року міський голова видав розпорядження №126-р “Про проведення громадських слухань”. Натомість депутат міської ради Віталій Федотов подав адміністративний позов до Чернігівської міської ради в особі Соколова Олександра Володимировича про визнання незаконним та скасування розпорядження.

Депутат у своєму позові аргументував свої дії тим, що склад дорадчого комітету сформований неправильно. Адже відповідно до п. 3.5 положення, склад дорадчого комітету не може перевищувати семи осіб. Не менше 50 відсотків членів дорадчого комітету мають становити особи, запропоновані ініціатором слухань.

– Тобто в склад Дорадчого комітету мали увійти ініціатори слухань, а саме Драгель Станіслав Михайлович; Клановець Іван Васильович; Лебідь В’ячеслав Вікторович; Федотов Віталій Віталійович, – коментує Віталій Федотов. – Та всупереч чинному законодавству замість чотирьох членів дорадчого комітету, які мали бути введенні до складу від ініціатора, міський голова включив тільки дві особи: Драгеля Станіслава та Лебідя В’ячеслава.

Крім того, відповідно до п. 3.7. зазначеного положення, дорадчий комітет на своєму засіданні обирає голову і секретаря комітету. Головою дорадчого комітету обирається представник ініціатора громадських слухань. Ініціатором громадських слухань були 19 депутатів Чернігівської міської ради і із цього складу треба було обрати голову дорадчого комітету. Натомість всупереч цьому головою було обрано Сергія Андроса, який є представником виконавчих органів міської ради і аж ніяк не представником ініціатора громадських слухань.

Відповідно до п.4.2 Положення “Про громадські слухання в м. Чернігові”,

інформацію про дату час і місце проведення громадських слухань, а також про питання, що виносяться на обговорення, обов’язково оприлюднює дорадчий комітет у засобах масової інформації не пізніше 15 календарних днів до початку їх проведення. Розпорядження про проведення громадських слухань Чернігівський міський голова видав 23 липня, а слухання відбулися 1 серпня 2013 року.


http://dubil.org/news/1-серпня-2013-року-громадські-слухання-бул.html

Останні новини Чернігівщини

Перша окрема танкова Сіверська бригада повернулася з району бойових дій

Перша окрема танкова Сіверська бригада повернулася з району бойових дій 09:15

Особовий склад 1-ї отбр оперативного командування «Північ» після 10-місячного виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей повернувся у пункт постійної дислокації в Чернігівську область.

Рішення суду щодо передачі приміщення гуртожитку в місті Чернігові у комунальну власність виконано

Рішення суду щодо передачі приміщення гуртожитку в місті Чернігові у комунальну власність виконано 09:07

За втручання прокуратури області приміщення гуртожитку передано у комунальну власність територіальної громади.

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу 09:04

За результатами роботи в першому півріччі цього року керівництво поліції нагородило заохочувальними відзнаками та подяками кращих дільничних офіцерів.

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови 08:59

10 липня о 14:34 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про падіння чоловіка 1958 року народження у підвальний поверх новобудови приватного житлового будинку, що у обласному центрі по вул. Олександра Лазаревського.

11 липня - Всесвітній день шоколаду

11 липня - Всесвітній день шоколаду 08:50

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. З найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій.

АНОНСИ ПОДІЙ