Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 07:03:19

Розпорядження чернігівського мера – незаконне

29.08.2013   12:21Агенцiя

Так постановив Деснянський районний суд м. Чернігова 28 серпня у справі за адміністративним позовом депутата Віталія Федотова до Чернігівського міського голови. Зокрема суд визнав незаконним розпорядження №126-р “Про проведення громадських слухань”, видане 23 липня 2013 року Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Нагадаємо, 9 липня 2013 року ініціативна група з 19 депутатів звернулася до Чернігівського міського голови з ініціативою провести громадські слухання щодо

підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.

23 липня 2013 року міський голова видав розпорядження №126-р “Про проведення громадських слухань”. Натомість депутат міської ради Віталій Федотов подав адміністративний позов до Чернігівської міської ради в особі Соколова Олександра Володимировича про визнання незаконним та скасування розпорядження.

Депутат у своєму позові аргументував свої дії тим, що склад дорадчого комітету сформований неправильно. Адже відповідно до п. 3.5 положення, склад дорадчого комітету не може перевищувати семи осіб. Не менше 50 відсотків членів дорадчого комітету мають становити особи, запропоновані ініціатором слухань.

– Тобто в склад Дорадчого комітету мали увійти ініціатори слухань, а саме Драгель Станіслав Михайлович; Клановець Іван Васильович; Лебідь В’ячеслав Вікторович; Федотов Віталій Віталійович, – коментує Віталій Федотов. – Та всупереч чинному законодавству замість чотирьох членів дорадчого комітету, які мали бути введенні до складу від ініціатора, міський голова включив тільки дві особи: Драгеля Станіслава та Лебідя В’ячеслава.

Крім того, відповідно до п. 3.7. зазначеного положення, дорадчий комітет на своєму засіданні обирає голову і секретаря комітету. Головою дорадчого комітету обирається представник ініціатора громадських слухань. Ініціатором громадських слухань були 19 депутатів Чернігівської міської ради і із цього складу треба було обрати голову дорадчого комітету. Натомість всупереч цьому головою було обрано Сергія Андроса, який є представником виконавчих органів міської ради і аж ніяк не представником ініціатора громадських слухань.

Відповідно до п.4.2 Положення “Про громадські слухання в м. Чернігові”,

інформацію про дату час і місце проведення громадських слухань, а також про питання, що виносяться на обговорення, обов’язково оприлюднює дорадчий комітет у засобах масової інформації не пізніше 15 календарних днів до початку їх проведення. Розпорядження про проведення громадських слухань Чернігівський міський голова видав 23 липня, а слухання відбулися 1 серпня 2013 року.


http://dubil.org/news/1-серпня-2013-року-громадські-слухання-бул.html

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини