Володимир Хоменко: Турбота про літніх людей, інвалідів та ветеранів є важливою складовою політики соціально орієнтованої держави
15 ключів від автомобілів ветеранам Великої Вітчизняної війни та інвалідам вручив сьогодні голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.
Цей урочистий захід у цьому році присвячений відзначенню 70-ї річниці визволення Чернігівської області від фашистських загарбників.
Як відзначив очільник області, віддаючи глибоку шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, їх мужності та героїзму, Президент України Віктор Янукович визначив у нових соціальних ініціативах основні завдання влади на місцях.
“Зокрема, це – посилення уваги до ветеранів та людей з особливими потребами, суттєве поліпшення їх соціального захисту. Адже турбота про літніх людей, інвалідів та ветеранів є важливою складовою політики соціально орієнтованої держави”, – наголосив Володимир Хоменко.
Серед запрошених для вручення автомобілів було 7 ветеранів Великої Вітчизняної війни, які брали участь у бойових діях. Керівник області висловив їм велику вдячність за незабутній подвиг.
Ключі від автомобілів отримали також ті, хто за станом здоров’я потребує засобів пересування. Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що отримані авто допоможуть їм поліпшити умови життя.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.