Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:22:29

Головою Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України обрано Анатолія Тютюника

07.12.2011   14:07

6 грудня відбулася звітно-виборча конференція Чернігівської облорганізації НСЖУ.

Ця подія може мати доволі значні наслідки, особливо якщо буде переглянуто вже створену систему журналістських комунікацій Чернігівщини. Фактично відбулася не тільки зміна керівництва, але вже на цьому заході окреслилися зміни пріоритетів діяльності мас-медійного простору області.

45 делегатів представляли 420 членів Національної спілки журналістів України. Значимість заходу надавала присутність голови НСЖУ Ігоря Федоровича Лубченко.

Головним питанням було переобрання голови обласної організації. Ірина Мельник, яка керувала останні п’ять років організацією хоча і перемогла у судових баталіях з КРУ, яке перевіряло організацію, категорично відмовилася керувати обласним осередком Спілки. Вона відзвітувала про діяльність організації за п’ять років, пожалкувала, що “Дуже шкода, що роздержавлення так і не рухається”. А потім як підкреслив Ігор Лубченко почали “Говорити про майбутнє”.

І це майбутнє розпочалося з обрання нового голови організації. Цим процесом практично керував екс-голова Чернігівської обласної організації НСЖУ Леонід Мельник. Він запропонував на безальтернативній основі кандидатуру Анатолія Тютюника, керівника ОДТРК “Сівер-Центр”. А щоб зберегти певний баланс і наступність, то він запропонував голосувати “в пакеті”, порадивши заступником голови обрати Ірину Мельник, яка ще раз підкреслила, що в неї “немає сил бути головою”, але щоб зберегти співпрацю з районними ЗМІ вона погодилася бути заступником.

Не всі присутні журналісти були в захваті від пропозиції. Редактор ніжинської міської газети навіть підкреслила, що після зміни керівництва “…мы, районщики, забудем друг друга в лицо”. Журналістка інтернет-видання “Європейська Україна” сказала ще гостріше, про те, що кандидатура нового голови організації була заздалегідь “спланована”.

За кандидатуру Тютюника виступили журналіст Сергій Дзюба та редактор газети “Гарт” Дмитро Іванов.

Багато говорилось про те, що журналістська організація існує лише на членські внески і що потрібно аби організацію очолювала “людина з великими можливостями”. І саме голова Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії і є цією людиною.

Голосування “в пакеті” і безальтернативність кандидатури сприяли тому, що переважна більшість делегатів проголосувала за кандидатуру Анатолія Тютюника. Утрималися 5 осіб, один на період голосування був відсутній. Новообраний голова ЧОО НСЖУ в своєму виступі підкреслив, що зміни будуть і що його досвід керування електронним ЗМІ допоможе підвищити ефективність роботи журналістської Спілки.

Також було обрано делегатів на 12 з’їзд НСЖУ, причому цікаво що серед пропозицій, які прозвучали в залі модератор обрав найбільш для нього вигідних. Така ж ситуація склалася під час обрання членів правління. До конференції в склад Правління входили керівники всіх засобів масової інформації, де мали більшість комунальні районні видання. Цього разу на конференції організаторами було запропоновано обрати правління в складі 11 осіб. Потім коли почали перераховувати “хто” або “кого бажають” кількість членів правління було значно збільшено.

Також було вирішено в 2,5 рази збільшити членські внески – з 20 до 50 грн. на рік.

Новому керівнику Спілки буде доволі важко зберегти журналістську єдність та організувати роботу так, щоби редактори районних видань не були забуті, а їх інтереси захищені.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини