Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 16:00:46

Головою Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України обрано Анатолія Тютюника

07.12.2011   14:07

6 грудня відбулася звітно-виборча конференція Чернігівської облорганізації НСЖУ.

Ця подія може мати доволі значні наслідки, особливо якщо буде переглянуто вже створену систему журналістських комунікацій Чернігівщини. Фактично відбулася не тільки зміна керівництва, але вже на цьому заході окреслилися зміни пріоритетів діяльності мас-медійного простору області.

45 делегатів представляли 420 членів Національної спілки журналістів України. Значимість заходу надавала присутність голови НСЖУ Ігоря Федоровича Лубченко.

Головним питанням було переобрання голови обласної організації. Ірина Мельник, яка керувала останні п’ять років організацією хоча і перемогла у судових баталіях з КРУ, яке перевіряло організацію, категорично відмовилася керувати обласним осередком Спілки. Вона відзвітувала про діяльність організації за п’ять років, пожалкувала, що “Дуже шкода, що роздержавлення так і не рухається”. А потім як підкреслив Ігор Лубченко почали “Говорити про майбутнє”.

І це майбутнє розпочалося з обрання нового голови організації. Цим процесом практично керував екс-голова Чернігівської обласної організації НСЖУ Леонід Мельник. Він запропонував на безальтернативній основі кандидатуру Анатолія Тютюника, керівника ОДТРК “Сівер-Центр”. А щоб зберегти певний баланс і наступність, то він запропонував голосувати “в пакеті”, порадивши заступником голови обрати Ірину Мельник, яка ще раз підкреслила, що в неї “немає сил бути головою”, але щоб зберегти співпрацю з районними ЗМІ вона погодилася бути заступником.

Не всі присутні журналісти були в захваті від пропозиції. Редактор ніжинської міської газети навіть підкреслила, що після зміни керівництва “…мы, районщики, забудем друг друга в лицо”. Журналістка інтернет-видання “Європейська Україна” сказала ще гостріше, про те, що кандидатура нового голови організації була заздалегідь “спланована”.

За кандидатуру Тютюника виступили журналіст Сергій Дзюба та редактор газети “Гарт” Дмитро Іванов.

Багато говорилось про те, що журналістська організація існує лише на членські внески і що потрібно аби організацію очолювала “людина з великими можливостями”. І саме голова Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії і є цією людиною.

Голосування “в пакеті” і безальтернативність кандидатури сприяли тому, що переважна більшість делегатів проголосувала за кандидатуру Анатолія Тютюника. Утрималися 5 осіб, один на період голосування був відсутній. Новообраний голова ЧОО НСЖУ в своєму виступі підкреслив, що зміни будуть і що його досвід керування електронним ЗМІ допоможе підвищити ефективність роботи журналістської Спілки.

Також було обрано делегатів на 12 з’їзд НСЖУ, причому цікаво що серед пропозицій, які прозвучали в залі модератор обрав найбільш для нього вигідних. Така ж ситуація склалася під час обрання членів правління. До конференції в склад Правління входили керівники всіх засобів масової інформації, де мали більшість комунальні районні видання. Цього разу на конференції організаторами було запропоновано обрати правління в складі 11 осіб. Потім коли почали перераховувати “хто” або “кого бажають” кількість членів правління було значно збільшено.

Також було вирішено в 2,5 рази збільшити членські внески – з 20 до 50 грн. на рік.

Новому керівнику Спілки буде доволі важко зберегти журналістську єдність та організувати роботу так, щоби редактори районних видань не були забуті, а їх інтереси захищені.
 

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини