Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:05:31

До Дня Державного Прапора України

23.08.2013   13:22

Починаючи з 2004 року 23 серпня відповідно до Указу Президента України відзначається День Прапора України. Сьогодні з нагоди свята на Красній площі м. Чернігова за участю керівників області та міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та вручення паспортів громадянина України.

Як зазначив у своєму виступі голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, сьогодні Державний Прапор України – це невід’ємна частина нашої національної пам’яті, української державності.

«Як зазначив Президент Україні Віктор Янукович, саме під синьо-жовтим знаменом вершилася доля українського народу, із цим прапором ми впевнено прокладаємо свій шлях у майбутнє. Глава держави закликав українців берегти й шанувати національні святині і єднатися під Державним Прапором задля щасливого майбутнього», - наголосив очільник області.

У святі взяли участь молоді громадяни України, яким, як зауважив Володимир Хоменко, розбудовувати нову країну – заможну, економічно і соціально розвинуту, успішну, інтегрувати її в європейську спільноту.

В цей особливий для молодих людей день голова облдержадміністрації побажав їм гідно нести ім’я громадянина України, наповнювати новим змістом патріотичний обов’язок – творення історії незалежної української держави.

«І в наші дні під синьо-жовтим стягом уславлюються високі трудові здобутки, наукові, культурно-мистецькі, спортивні досягнення України, пишуться нові сторінки вітчизняної історії.

Вірю в рідну країну, в мудрих і небайдужих жителів Чернігівщини, як докладають усіх зусиль, щоб змінити наше життя на краще», - наголосив Володимир Хоменко.

Вже стало доброю традицією під час урочистостей вручати паспорти громадянина України молодим людям. Отримання цього важливого документу символізує приєднання 16-річних юнаків та дівчат до великої української громади.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник та Чернігівський міський голова Олександр Соколов вручили паспорти громадянина України 28 молодим жителям області та міста.
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини