Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:49:34

Поглянь навколо себе і не будь байдужим

07.12.2011   11:15

Соціально-творчу акцію із красномовною назвою “Поглянь навколо себе і не будь байдужим” презентували сьогодні в Чернігові.

Ініціатор проекту – Юрій Северин, автор і виконавець, член Білоруської Спілки музичних діячів. Партнери – Чернігівське обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану та комунальне підприємство “Міський Палац культури” міської ради.

Як зазначає автор ідеї, він сам народився на Чернігівщині, тут навчався і часто приїздить до родичів. Тому йому близькі проблеми виховання патріотизму та поваги до старшого покоління. А як старший офіцер запасу вбачає актуальним надати підтримку Чернігівському обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

“Ми всі у неоплатному боргу перед нашими ветеранами, тож своїм концертним гастрольним туром Чернігівщиною я хотів би привернути увагу всіх, хто може надати посильну допомогу госпіталю в придбанні медичного обладнання й апаратури. Крім того, я сподіваюся що ця акція матиме ще й виховний вплив на сучасну молодь”, – вважає Ю. Северин.

За словами директора міського Палацу культури, заступника голови обласного відділення УСВА Анатолія Кирилюка, презентація такої суспільно-корисної акції саме в День Збройних Сил України має підкреслити її важливе значення у військово-патріотичному вихованні підростаючих поколінь. “Підтримка заходів героїко-патріотичного виховання молоді є одним із чільних напрямків роботи нашої організації”, – наголосив А. Кирилюк. Він також нагадав, що Палац культури постійно підтримує подібні заходи. Так, уже два роки поспіль тут проводиться фестиваль патріотичної пісні “Поклик серця”, що збирає численну аудиторію.

Детальніше на організаційних моментах зупинився начальник управління культури міської ради Олег Васюта. Він переконаний, що гастрольний тур Ю. Северина значно пожвавить культурно-мистецьке життя в регіоні, особливо у віддалених населених пунктах.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу “Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни” Володимир Товчига поінформував про діяльність і потреби закладу, розрахованого на 100 ліжкомісць. Станом на початок 2011 року під наглядом медзакладів області перебували понад 86 тис. чол.: в тому числі – 7742 інваліди війни, 5613 учасників бойових дій, 63701 учасник війни, 9269 осіб, прирівняних за пільгами. Понад 3 тисячі інвалідів війни та учасників бойових дій – це ветерани Афганістану. Щороку в госпіталі отримують лікування до 2-х тисяч осіб.

Звісно, найбільш вартісними проблемами закладу є придбання сучасної діагностичної, лабораторної та фізіотерапевтичної апаратури, без яких ефективне лікування просто неможливе. Тож госпіталь, а відповідно, і його пацієнти, будуть вдячні за будь-яку надану допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».