Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 20:18:10

Питання безпеки та організації дорожнього руху обговорили в Чернігівській міськраді

20.08.2013   10:21

У Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось засідання постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У її роботі також взяли участь представники ДАІ міста та Чернігівської області, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради та депутати міської ради.

До порядку денного внесено п’ять питань:

- Щодо дозволу на проведення будівельних робіт по вул. Князя Чорного, 9 з тимчасовим перекриттям руху автотранспорту від вул. Кирпоноса до Комсомольської.

- Щодо включення до паспорту міського автобусного маршруту № 24 «Вокзал – Півці» додаткової зупинки «На вимогу» в районі перехрестя вулиць Михалевича та Єськова, шляхом встановлення додаткових дорожніх знаків та без облаштування зупиночного комплексу.

- Щодо заборони руху вантажних автомобілів та встановлення відповідних дорожніх знаків на вул. Механізаторів.

- Щодо вжиття заходів для відновлення обладнання кінцевої зупинки міського автобусного маршруту № 31 на вул. Ціолковського.

- Щодо вжиття додаткових заходів для підвищення безпеки дорожнього руху пішоходів через обладнаний нерегульований пішохідний перехід біля ЗНЗ № 4 на перехресті вулиць Толстого – Антонова-Овсієнка, шляхом встановлення примусових обмежувачів швидкості руху автомобільного транспорту на вул. Толстого. Дане питання потребує якнайшвидшого вирішення, адже незабаром початок нового навчального року. На цьому наголосив С. Андрос.

Всі питання, внесені на розгляд комісії, розглянуто. Відповідним службам надано доручення щодо вжиття необхідних заходів для належного вирішення поставлених проблем.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини