Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 10:36:02

Володимир Хоменко: “Працівники будівельного комплексу Чернігівщини мають достатні потужності для реалізації важливих соціальних завдань економічного розвитку області”

10.08.2013   09:15

Протягом останніх років будівельні та проектні організації, підприємства будівельної індустрії регіону, долаючи труднощі, цілеспрямовано працюють над нарощуванням обсягів виробництва, забезпечують спорудження численних об’єктів виробничого та соціального призначення.

На цьому голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив під час урочистостей з нагоди Дня будівельника, який відзначатиметься 11 серпня.

Вітаючи представників будівельного комплексу Чернігівщини напередодні професійного свята, Володимир Хоменко відзначив, за темпами росту область перебуває на 11 місці в Україні.

У 2012 році тільки за рахунок державних коштів здійснено будівництво, реконструкцію та ремонт 124-х об’єктів соціальної сфери. Зокрема, це – реконструкція систем опалення та заходів теплореновації в закладах освіти, охорони здоров’я, культури, а також реконструкція об’єктів комунального господарства.

Освоєння державних коштів дозволило ввести в експлуатацію такі соціально значимі об’єкти, як навчально-виховний комплекс у смт Седнів Чернігівського району, загальноосвітню школу у с. Нова Басань Бобровицького району та інші об’єкти.

Збудовано спальний корпус на 60 місць обласного центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів. Проведено газифікацію с. Друцьке Чернігівського району та с. Голінка Бахмацького району.

Продовжується робота по втіленню соціальних ініціатив Президента України, зокрема, щодо реалізації програм державної підтримки будівництва житла.

“Як зазначив Глава держави, будівництво доступного житла – пріоритет, який стимулюватиме національну економіку.

В області активно працюють програми підтримки житлового будівництва “Доступне житло”, підтримки житлового кредитування молоді, “Власний дім”, забезпечення житлом пільгових категорій населення. Крім того, починаючи з цього року, впроваджується Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов”, – зазначив очільник області.

В цілому протягом 2012 року за всіма програмами придбано або прокредитовано для виділення мешканцям області, які потребують покращення житлових умов, 212 квартир.

Всього по області в 2013 році планується ввести в експлуатацію 161 тис м2 житла.

“Упевнені, що працівники будівельного комплексу Чернігівщини мають достатні потужності для реалізації важливих соціальних завдань економічного розвитку області”, – зауважив Володимир Хоменко.

Будівельників області з професійним святом також привітав перший заступник голови обласної ради Іван Коробка. Кращі представники будівельної галузі були нагороджені відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня 09:52

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 6 липня 2022 року.

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток 09:50

Із 7 липня у чернігівських тролейбусах впроваджується пересадковий квиток. Це дасть змогу користувачам громадського електротранспорту здійснювати пересадку на будь-який інший тролейбусний маршрут впродовж 30 хвилин.

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни 08:48

Команда організації INSCIENCE за підтримки Світового банку та Швейцарії створила платформу “Бережи себе”, яка присвячена темі здоров’я під час війни.

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж "Золотий берег" 08:00

Впродовж 4-5 липня у Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" водолази та сапери ДСНС провели обстеження берегової зони, прилеглої до пляжу місцевості та акваторії дна річки Десна на наявність боєприпасів, які можуть залишитись після масивних авіаційних та артилерійських обстрілів російськими військами.

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині 07:54

Через повномасштабну війну в Україні чимало людей покинули рідні домівки і перебралися у порівняно безпечні населені пункти, подалі від постійних обстрілів. Перше, чого вони потребують – це житло і робота. Працевлаштуватись переселенцям допомагає служба зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини