Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:59:10

Робота зі зверненнями громадян: "Виключити бюрократичну тяганину!"

06.08.2013   08:55

5 серпня на виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо вирішення питань громадян, що звернулися до Глави держави у рамках проекту "Діалог з країною", секретар міської ради Олег Шеремет провів робочу нараду з працівниками управлінь та відділів міської ради. Основну увагу під час наради зосереджено на обговоренні питання щодо підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян у місті Чернігові.

Секретар міської ради Олег Шеремет підкреслив, що органи місцевого самоврядування більше наближені до територіальної громади, тож мають найбільшу можливість почути про проблеми своїх громадян та певним чином відреагувати на них.

"Представники структурних підрозділів міської ради мають бути налаштовані на конструктивне спілкування з громадянами, яке повністю виключає бюрократичну тяганину або недбалість виконавців. По всіх питаннях, з якими звертаються люди до представників влади, Глава держави вимагає термінових, ефективних рішень", - наголосив Олег Шеремет.

Звісно, багато питань неможливо вирішити одразу або не в компетенції міської ради, тож, людині необхідно з повагою роз'яснити, як вирішити її проблему або куди краще звернутись, а не ображати формальними відписками, зауважив секретар міської ради. 

Під час обговорення зазначених проблем секретар міської ради підтримав пропозицію щодо удосконалення методів обробки та контролю звернень громадян, зокрема, створення загальної електронної бази звернень громадян, у якій можна побачити, до яких структурних підрозділів місцевої влади вже зверталася та чи інша людина. Він дав доручення уважно вивчити це питання під час формування міського бюджету наступного року.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.