Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:57:53

Заступник начальника ДАІ України відповів на запитання мешканців Чернігівської області

06.08.2013   07:37

Керівництво Департаменту Державтоінспекції МВС України проводить виїзні прийоми громадян в регіонах нашої Держави. Так, 4 серпня на Чернігівщину завітав заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Володимир Рєзніков.

Володимир Володимирович розпочав спілкування з громадянами у приміщенні ДАІ Бахмацького району, Чернігівської області. Місто Бахмач знаходиться за 185 кілометрів від обласного центру. Населення району складає майже п’ятдесят тисяч чоловік. В зв’язку з значною віддаленістю від Чернігова не всі мешканці можуть звернутися до керівництва обласного ДАІ, щоб отримати роз’яснення законодавства в сфері безпеки дорожнього руху, або висловити нарікання стосовно роботи Державтоінспекторів на місцях. Тому саме до Бахмацького району й був спланований виїзд.

Громадян, які звернулися до Володимира Рєзнікова, турбували питання оптимізації дорожнього руху, тобто встановлення дорожніх знаків пріоритету, посилення адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху водіями, які сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння, висловлювали занепокоєння щодо обміну посвідчення водія старого зразку в зв’язку з стислими термінами обміну, тощо.

На більшість запитань заступник начальника Департаменту ДАІ одразу надав обґрунтовані відповіді. Питання, що потребували перевірки, взяв на контроль, дав доручення досвідченим співробітникам Управління Державтоінспекції розібратися та відповісти заявникам по суті.

Після закінчення прийому в районному підрозділі ДАІ, Володимир Рєзников зустрівся з мешканцями обласного центру, роз’яснив вимоги законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, надав кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем, з якими люди зверталися до нього як особисто, так і в телефонному режимі.

Також полковник міліції Володимир Рєзніков зустрівся з особовим складом Державтоінспекції міста Чернігова та Чернігівської області. Він підвів підсумки свого робочого візиту до регіону. Наголосив на тому, що першочергова функція сучасного працівника ДАІ полягає в наданні реальної допомоги учасникам дорожнього руху, звернув увагу на дотримання законності та дисципліни співробітниками Державтоінспекції та ввічливе ставлення до учасників дорожнього руху.

Наприкінці робочого візиту в актовій залі приміщення Державтоінспекції відбувся брифінг за участю заступника начальника Департаменту ДАІ МВС України полковника міліції Володимира Рєзнікова та представників регіональних засобів масової інформації з обговорення питань безпеки дорожнього руху. Під час проведення зустрічі піднімалися питання стану аварійності як на території області, так і взагалі по Україні, запровадження новітніх форм і методів щодо її профілактики, обговорення можливості втілення в життя законодавчих нововведень та інших питань, що стосувалися забезпечення безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.