Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:49:13

Майже 2,2 млн.грн. спрямовується на реновацію колегіуму № 11 у Чернігові

01.08.2013   11:09

До 1 вересня будівельна організація має завершити роботи з ремонту приміщення початкової школи колегіуму № 11 у Чернігові.

Таку вимогу поставив 31 липня секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет на виїзній нараді, проведеній у контексті виконання Програми економічних реформ Президента України.

Саме цей об’єкт обласного центру став майданчиком для втілення проекту Українсько-Німецького технічного співробітництва (GTZ) «Енергоефективність у будівлях». Ремонт, у ході якого мають утеплити фасад, відремонувати цокольну частину, замінити вікна й підвіконня, розпочався ще наприкінці травня, одразу по завершенні навчального року.

На виконання усіх робіт передбачено майже 2,2 млн.грн., із яких 1,2 млн.грн. – з міської казни, решта – від німецьких партнерів.

О. Шеремет наголосив, що забезпечення принципу енергоефективності – не лише вимога сьогодення, а й одна з ключових позицій у розвитку будівельної галузі, висловлених Президентом України Віктором Януковичем.

Секретар міськради ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт, поспілкувався з адміністрацією колегіуму про підготовку закладу до нового навчального року.

У виїзній нараді взяли участь заступник міського голови Микола Сенькович, заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан, начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва міської ради Валентин Войтенко, технічний директор ТОВ "Монтаж-енергобуд" Микола Смолінський та представник проектної організації Андрій Худовик.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».