Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 08:04:47

Майже 2,2 млн.грн. спрямовується на реновацію колегіуму № 11 у Чернігові

01.08.2013   11:09

До 1 вересня будівельна організація має завершити роботи з ремонту приміщення початкової школи колегіуму № 11 у Чернігові.

Таку вимогу поставив 31 липня секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет на виїзній нараді, проведеній у контексті виконання Програми економічних реформ Президента України.

Саме цей об’єкт обласного центру став майданчиком для втілення проекту Українсько-Німецького технічного співробітництва (GTZ) «Енергоефективність у будівлях». Ремонт, у ході якого мають утеплити фасад, відремонувати цокольну частину, замінити вікна й підвіконня, розпочався ще наприкінці травня, одразу по завершенні навчального року.

На виконання усіх робіт передбачено майже 2,2 млн.грн., із яких 1,2 млн.грн. – з міської казни, решта – від німецьких партнерів.

О. Шеремет наголосив, що забезпечення принципу енергоефективності – не лише вимога сьогодення, а й одна з ключових позицій у розвитку будівельної галузі, висловлених Президентом України Віктором Януковичем.

Секретар міськради ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт, поспілкувався з адміністрацією колегіуму про підготовку закладу до нового навчального року.

У виїзній нараді взяли участь заступник міського голови Микола Сенькович, заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан, начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва міської ради Валентин Войтенко, технічний директор ТОВ "Монтаж-енергобуд" Микола Смолінський та представник проектної організації Андрій Худовик.

Останні новини Чернігівщини

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами

Припинено незаконну торгівлю тютюновими виробами 08:02

Викрито злочинну діяльність мешканців Чернігівської та Волинської областей, які організували та здійснювали діяльність з незаконного ввезення сигарет та подальшу їх реалізацію на митній території України, а також збут підпільно виготовленої горілки.

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн

Скасовано судове рішення про зобов’язання передати в оренду комунальне майно вартістю 5,4 млн грн 07:56

Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким у задоволенні позову приватного суб’єкта господарювання до Управління комунального майна Чернігівської обласної ради відмовив.

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині

Найкращі дільничні офіцери Чернігівської поліції працюють на Прилуччині 07:44

За результатами роботи дільничних офіцерів поліції у першому півріччі 2020 року найкращими стали співробітники Прилуцького відділу поліції.

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця

Прилуки: рятувальники звільнили набряклу фалангу пальця підлітка від металевого кільця 07:33

8 липня о 01:40 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення від працівників медичного закладу про те, що до них звернувся 16-річний юнак, який не міг самостійно зняти з набряклого пальця металеве кільце.

9 липня - день народження паперових серветок

9 липня - день народження паперових серветок 07:19

У 1887 році - день народження паперових серветок.