Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:59:03

Чиновники з Чернігівщини ознайомилися з інвестиційним кліматом Польщі у рамках навчального візиту

30.07.2013   11:28Агенцiя

З 14 по 21 липня 11 представників органів місцевого самоврядування малих міст Чернігівської області відвідали з навчальним візитом польські міста. Візит проводився в рамках проекту “Інновації. Інформація. Розвиток. Підвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області”. Вроцлав, Дзержоньов, Валбжих та Свідніца радо приймали гостей.

Під час візиту учасники зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування зазначених міст, ознайомилися з прикладами залучення іноземних та внутрішніх інвестицій. Міські голови та їх заступники ділились своїми досягненнями та планами на майбутнє. Під час зустрічей піднімались різноманітні питання, відбувалися жваві дискусії.

Одним з найяскравіших моментів туру можна назвати візит у Вроцлавський технопарк, на базі якого функціонує інкубатор підприємницької діяльності. Саме в цьому місці народжуються нові технологічні компанії, які за підтримки керівників інкубатора підприємницької діяльності досягають неабиякого успіху. Учасники візиту ознайомилися з моделлю та умовами роботи технологічного парку, поставили багато питань щодо організаційної структури такої масштабної установи.

Підприємство, що випускає елементи керамічної плитки, стало одним з прикладів успішного розвитку компанії, яка розпочинала свій шлях з інкубатора. Делегація з Чернігівщини мала можливість відвідати дане підприємство.

Велику увагу польські міста приділяють розвитку вільних економічних зон, де існують особливі умови для залучення та розвитку інвестицій. Учасники також мали змогу відвідати кілька підприємств, які успішно функціонують та розвиваються в цих зонах.

Наступним кроком проекту є змога підготувати та розмістити на спеціалізованих польських Інтернет-ресурсах інвестиційні пропозиції своїх міст. Цю пропозицію люб’язно надали учасникам польські партнери.

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини