Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 05:41:15

Чиновники з Чернігівщини ознайомилися з інвестиційним кліматом Польщі у рамках навчального візиту

30.07.2013   11:28Агенцiя

З 14 по 21 липня 11 представників органів місцевого самоврядування малих міст Чернігівської області відвідали з навчальним візитом польські міста. Візит проводився в рамках проекту “Інновації. Інформація. Розвиток. Підвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області”. Вроцлав, Дзержоньов, Валбжих та Свідніца радо приймали гостей.

Під час візиту учасники зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування зазначених міст, ознайомилися з прикладами залучення іноземних та внутрішніх інвестицій. Міські голови та їх заступники ділились своїми досягненнями та планами на майбутнє. Під час зустрічей піднімались різноманітні питання, відбувалися жваві дискусії.

Одним з найяскравіших моментів туру можна назвати візит у Вроцлавський технопарк, на базі якого функціонує інкубатор підприємницької діяльності. Саме в цьому місці народжуються нові технологічні компанії, які за підтримки керівників інкубатора підприємницької діяльності досягають неабиякого успіху. Учасники візиту ознайомилися з моделлю та умовами роботи технологічного парку, поставили багато питань щодо організаційної структури такої масштабної установи.

Підприємство, що випускає елементи керамічної плитки, стало одним з прикладів успішного розвитку компанії, яка розпочинала свій шлях з інкубатора. Делегація з Чернігівщини мала можливість відвідати дане підприємство.

Велику увагу польські міста приділяють розвитку вільних економічних зон, де існують особливі умови для залучення та розвитку інвестицій. Учасники також мали змогу відвідати кілька підприємств, які успішно функціонують та розвиваються в цих зонах.

Наступним кроком проекту є змога підготувати та розмістити на спеціалізованих польських Інтернет-ресурсах інвестиційні пропозиції своїх міст. Цю пропозицію люб’язно надали учасникам польські партнери.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.