Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 16:53:50

Чернігівська “Студентська Свобода” провела збір коштів на підтримку в’язнів сумління

29.07.2013   07:32Агенцiя

27 липня активісти Чернігівської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” разом з иншими патріотичними організаціями міста провели акцію на підтримку політично ув’язнених націоналістів (в’язнів сумління). На акції зібрали кошти та листи для передачі в’язням.

“Головна мета цього заходу – допомога в’язням сумління – людям, яких ув’язнили за їхні політичні переконання та опір режиму. 25 липня – день політичних ув’язнених націоналістів. Цей день покликаний нагадати кожному з нас про те, чого не варто забувати ні в якому разі. Сьогодні сотні людей, які відкрито виступили проти мультикультуралізму та свавілля системи, тими чи іншими способами, перебувають у в’язниці. Ми закликаємо кожного українця, у кого не спідлене серце, проявити братерську солідарність із в’язнями сумління, які безпосередньо перебувають під найважчим ударом антинародної системи за своє бажання соціяльної і національної справедливости в нашій країні”, – зазначив активіст Чернігівської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” Дмитро Скрипка.

В акції також брали участь барди, які присвятили свої пісні тематиці в’язнів сумління.

Організатори акції запевнили, що всі зібрані кошти та листи буде передано батькам та людям, які опікуються постраждалими від лап системи.


Прес-служба Чернігівської міської організації ВО “Свобода“

Останні новини Чернігівщини

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.