Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 09:53:27

При перетині державного кордону України громадяни мають бути здоровими

24.07.2013   07:11

Інспектори Чернігівської митниці Міндоходів час від часу виявляють факти ввезення лікарських засобів в обсягах, що перевищують встановлені для громадян норми.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Дехто, вирушаючи у далеку подорож, запасається необхідними медикаментами у власних цілях, а дехто, навпаки, переслідує зовсім іншу мету. Приміром, лише місяць тому, у пункті пропуску “Нові Яриловичі” припинено спробу незаконного ввезення в Україну партії лікарського препарату “Коэйт-ДВИ”. Вартість 50 комплектів даного препарату тільки за попередньою оцінкою становила понад 96 тисяч гривень.

Нагадуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012р. № 458 встановлені норми ввезення на митну територію України лікарських засобів, що переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадян.

Отже, на митну територію України громадяни можуть ввозити лікарські засоби:

– у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);

– у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я.

Громадяни (батьки або особи, які їх замінюють, та/або уповноважена ними особа, інші члени сім’ї та родичі) можуть ввозити на митну територію України продукти спеціального дитячого харчування, які не виробляються (не реалізуються в Україні) для дітей, хворих на фенілкетонурію або інше захворювання, що потребує спеціального харчування, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина, в таких обсягах:

– у кількості, що не перевищує п’яти упаковок (банок) кожного найменування на одну особу;

– у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на продукт (продукти) спеціального дитячого харчування, виданому на ім’я дитини та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, за умови пред’явлення документів, що засвідчують родинні зв’язки з хворою дитиною, або іншого документа, який підтверджує повноваження особи на такі дії.

Отже, аби уникнути будь-яких непорозумінь у дорозі, радимо поцікавитись встановленими нормами ввезення на митну територію України лікарських засобів. Відмінного Вам здоров’я та гарного відпочинку!

 

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини