Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 20:36:18

Очолити об’єднаний Рух на Чернігівщині довірили Володимиру Ступаку

01.07.2013   16:23Агенцiя

30 червня відбулася об’єднавча конференція чернігівських обласних організацій Української Народної партії та Народного Руху України.

Співголови обласного об’єднавчого комітету Віктор Лабазов і Володимир Ступак поінформували делегатів конференції про перебіг процесу об’єднання національно-демократичних сил та підсумки перереєстрації членів партій на Чернігівщині.

На сьогодні на Чернігівщині перереєструвалося понад 1500 членів Руху та УНП Завершити перереєстрацію планується до 1 листопада 2013 року.

Делегатів об’єднавчої конференції привітав перший голова чернігівського Руху Валерій Сарана. Він наголосив, що „на початку 90-х років Рух відіграв вирішальну роль у здобуття незалежності України. Це відбулося тому, що ми були об’єднаною політичною силою, а в наших серцях, в душі, і на прапорах було гасло “Бог і Україна”, а не боротьба за посади і привілеї”.

Ветеран боротьби за незалежність висловив переконання, що це об’єднання осучаснить Рух і до партії прийде більше молоді.

Делегати конференції критично обговорили ситуацію в країні та шляхи оновлення партії.

У прийнятій ухвалі зазначається, що чернігівський Рух, якому 9 липня виповнюється 24 роки, вважає об’єднання національно-демократичних сил відповіддю на дії партії влади, яку представляють Партія регіонів і КПУ, по згортанню свободи слова та демократичних свобод, переслідування представників опозиції, зростання тиску на малий та середній бізнес, прагнення олігархів остаточно привласнити найдорожче для українців – землю.

В Україні зростають тарифи та обов’язкові платежі і одночасно скорочується реальна заробітна плата та затримується її виплата. Партія влади знищує освіту, закриває сотні шкіл, паплюжить українську мову, історію, культуру.

У цій ситуації об’єднаний Рух вважає своєю головною метою:
– захист демократичних свобод та всього українського від знищення;
– захист інтересів і прав селян, найманих працівників, малого і середнього підприємництва, працівників освіти, медицини, інших бюджетників;
– об’єднання національно-демократичних сил в потужну партію, яка спроможна боротися за владу.

На конференції обрано керівні органи: раду, провід, контрольно-ревізійну комісію.

Головою обласного Руху обрано народного депутата України IV скликання Володимира Ступака. Заступниками голови делегати конференції Анатолія Шацького, Сергія Соломаху, Сергія Чернякова та Юрія Лозового.


Прес-служба Чернігівської обласної організації Народного руху України (Української народної партії “РУХ”)

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини