Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:58:18

Відбулася 47 сесія Прилуцької міської ради

22.06.2013   16:21Агенцiя

У результаті обговорення питань депутати одноголосно ухвалили рішення

Про реконструкцію і благоустрій вулиці Юрія Коптєва

18 червня відбулося спільне засідання профільних депутатських комісій, що передувало 47 сесії міської ради, яка відбулася 21 червня.
На розгляд депутатського корпусу вносилося спочатку 14 питань, одне було внесене при формуванні порядку денного сесії і стосувалося звернення мецената Юрія Коптєва до депутатів міської ради щодо реконструкції вулиці, яка носить його ім’я. Озвучила звернення депутат міської ради Світлана Яременко.

Це надто серйозне питання народні обранці обговорювали виважено. Перш за все заслухали інформацію заступника міського голови Володимира Назіма щодо виконання спочатку необхідного обсягу робіт по заміні інженерних комунікацій, зокрема, водогонів, ліній теплозабезпечення та каналізаційних, а також асфальтування відповідних ділянок доріг. Усі ці роботи готове виконати власними силами підприємство “Прилукитепловодопостачання”, але ж на це потрібні значні кошти. Лише на заміну старих труб на поліетиленові необхідно 840 тис. грн., на заміну каналізаційних мереж – півмільйона гривень тощо. У бюджеті міста таких коштів на сьогодні немає. Міський голова Юрій Беркут наголосив, що такі об’ємні роботи виконуються за рахунок фінансування з державного резервного фонду.

Депутати також зауважили, що на сьогодні Юрій Коптєв ще не презентував проект реконструкції вулиці його імені.

Депутат Дмитро Барнаш запропонував звернутися до підприємців міста з проханням допомогти коштами на проведення робіт по заміні інженерних комунікацій.

У результаті обговорення даного питання депутати одноголосно ухвалили рішення, яким рекомендують меценату Юрію Коптєву презентувати проект реконструкції вулиці, КП “Прилукитепловодопостачання” провести в найкоротший термін заміну аварійних мереж, а засобам масової інформації висвітлити дане питання з метою залучення додаткових коштів на проведення робіт.


Депутати ініціювали внесення змін до Бюджетного кодексу України

Депутати розглянули бюджетні питання. Зокрема, заслухали та взяли до відома інформацію начальника фінансового управління міської ради Олени Ворони про ініціювання внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо нормативу зарахування до місцевих бюджетів екологічного податку. Депутати погодили текст звернення депутатів міської ради до Голови Верховної Ради України, Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи щодо підтримки ініціативи внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зарахування екологічного податку, адже статтею 5-1 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України передбачено поступове зменшення відсотка відрахувань екологічного податку до спеціального фонду місцевих бюджетів з 70% у 2011-2012 роках (з них до міського бюджету 50%); до 35%, починаючи з 2014 року (до міського бюджету – 25%), за рахунок відповідного збільшення відрахувань до державного бюджету (з 30% у 2011- 2012 роках до 65% з 2014 року).

Зменшення удвічі відрахувань екологічного податку до місцевих бюджетів не дозволяє органам місцевого самоврядування на належному рівні виконувати повноваження, визначені ст. 15 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”.

Прогноз надходжень екологічного податку по м. Прилуки у 2014 році складе 81,3 тис. грн., фактичні надходження 2011 року становили 131,5 тис. грн.).
Зважаючи на вищезазначене, депутатський корпус Прилук звернувся з проханням підтримати ініціативу повернення до розподілу зарахування коштів екологічного податку у розмірах, які передбачені ст. 5-1 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України на 2011-2012 роки.


Міська рада затвердила Порядок та норматив відрахування частини прибутку підприємств комунальної власності територіальної громади міста до міського бюджету та затвердила перелік підприємств комунальної власності територіальної громади міста, на яких поширюється дія даного рішення. Рішення набуває чинності з 01 січня 2014 року.


Прилуцьким школам та гімназії присвоєно імена видатних людей

З метою увічнення пам’яті видатних людей, імена яких пов’язані з містом Прилуки, відповідним рішенням присвоєно імена Віктора Андрійовича Затолокіна гімназії №5; Сергія Гордійовича Шовкуна – загальноосвітній школі №3; Святителя Іоасафа Бєлгородського – загальноосвітній школі №13.

 

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини