Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:44:49

Державна служба Чернігівщини. ДОВІДКА

22.06.2013   13:51

Традиційно 23 червня в Україні своє професійне свято відмічають державні службовці.

Для установ та організацій, де працюють державні службовці, притаманний досить стабільний кадровий склад та досить високий рівень освіти, оскільки однією з умов прийому на роботу є наявність певного рівня освіти.

Органами державної статистики проведено статистичне спостереження щодо кількості та складу працівників державної служби. На кінець 2012р. в області працювали 8,9 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про державну службу”, що на 1,8% більше, ніж у 2011р. Серед державних службовців 2,6 тис. осіб (29,7%) займали посади керівників, решта – 6,3 тис. (70,3%) – спеціалістів.

Однією з особливостей функціонування державної служби в області є переважаюча зайнятість нею жінок. У 2012р. проти попереднього року кількість жінок-державних службовців збільшилася на 1,9% і склала 6,7 тис. осіб. Кількість чоловіків зросла на 1,5% і становила 2,2 тис. осіб.

Кожен другий державний службовець мав вік до 35 років, причому, з них 597 осіб (14,6%) – керівники; кожен четвертий державний службовець був у віці від 36 до 45 років.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».