Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:31:19

Володимир Хоменко: “На державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави”

22.06.2013   15:45

На цьому голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив під час урочистостей з нагоди Дня державної служби.

“Саме на державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави.

Як зазначив Президент України Віктор Янукович: „Сьогодні в умовах модернізації усіх сфер суспільного життя саме від компетентних, ініціативних, кваліфікованих кадрів залежить реалізація розпочатих нами соціально-економічних реформ, розвиток громадянського суспільства, забезпечення добробуту співвітчизників”.

Відтак створення корпусу державних службовців, які б високопрофесійно забезпечували законність і права громадян, є важливою умовою підвищення якості життя громадян України, утвердження свободи й демократії, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної економіки на міжнародному рівні”, – підкреслив очільник області.

За його словами, сьогодні першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення ефективної роботи владних органів щодо реалізації реформ в Україні, є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук, розкриття нових можливостей людського потенціалу.

З усіх організаційних ресурсів саме “людський ресурс”, або “людський потенціал”, є на сьогоднішній день тим резервом, що приховує найбільші можливості для підвищення ефективності функціонування органів державної влади.

Особливої ваги цей аспект набуває в контексті сучасних реформ, основною метою яких є становлення професійної, високоефективної, стабільної, авторитетної державної служби, що здатна відповідати на виклики сьогодення.

“Поза сумнівом, від якості державної служби, її організованості, соціального спрямування, ефективності роботи безпосередньо залежать рівень задоволення потреб громадян і, як наслідок, соціальна стабільність та консолідованість суспільства.

Можна з упевненістю стверджувати, що державні службовці, тобто ми з вами, це той ресурс розвитку держави, який здатний забезпечити європейські стандарти життя та конкурентноздатність країни на міжнародному рівні”, – відзначив голова облдержадміністрації.

Володимир Хоменко вручив відзнаки обласної державної адміністрації переможцям і лауреатам ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Присутніх зі святом також привітали голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.