Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 06:40:36

Володимир Хоменко: “На державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави”

22.06.2013   15:45

На цьому голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив під час урочистостей з нагоди Дня державної служби.

“Саме на державних службовців покладена висока і відповідальна суспільна місія – бути провідниками ідей оновлення держави.

Як зазначив Президент України Віктор Янукович: „Сьогодні в умовах модернізації усіх сфер суспільного життя саме від компетентних, ініціативних, кваліфікованих кадрів залежить реалізація розпочатих нами соціально-економічних реформ, розвиток громадянського суспільства, забезпечення добробуту співвітчизників”.

Відтак створення корпусу державних службовців, які б високопрофесійно забезпечували законність і права громадян, є важливою умовою підвищення якості життя громадян України, утвердження свободи й демократії, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної економіки на міжнародному рівні”, – підкреслив очільник області.

За його словами, сьогодні першочерговим завданням, спрямованим на забезпечення ефективної роботи владних органів щодо реалізації реформ в Україні, є формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади, пошук, розкриття нових можливостей людського потенціалу.

З усіх організаційних ресурсів саме “людський ресурс”, або “людський потенціал”, є на сьогоднішній день тим резервом, що приховує найбільші можливості для підвищення ефективності функціонування органів державної влади.

Особливої ваги цей аспект набуває в контексті сучасних реформ, основною метою яких є становлення професійної, високоефективної, стабільної, авторитетної державної служби, що здатна відповідати на виклики сьогодення.

“Поза сумнівом, від якості державної служби, її організованості, соціального спрямування, ефективності роботи безпосередньо залежать рівень задоволення потреб громадян і, як наслідок, соціальна стабільність та консолідованість суспільства.

Можна з упевненістю стверджувати, що державні службовці, тобто ми з вами, це той ресурс розвитку держави, який здатний забезпечити європейські стандарти життя та конкурентноздатність країни на міжнародному рівні”, – відзначив голова облдержадміністрації.

Володимир Хоменко вручив відзнаки обласної державної адміністрації переможцям і лауреатам ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Присутніх зі святом також привітали голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм 15:35

Правоохоронці Сновського відділення поліції днями вилучили скутер «Хонда», який у вересні зник з двору місцевого жителя.

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП 14:47

19 листопада о 12:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць П'ятницької та С. Русової.

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування 14:37

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 13:57

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах 13:47

В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.