Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:59:35

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

22.06.2013   11:54

В останню неділю червня в Сеньківці Городнянського району Чернігівської області на спільному кордоні України, Білорусі й Росії відбудеться міжнародний фестиваль "Дружба-2013". Громадський порядок на святі забезпечуватимуть правоохоронці трьох держав.

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Брянської та Гомельської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів. Цього року Україна є приймаючою стороною фестивалю. Саме у Сеньківці сходяться кордони Чернігівської, Гомельської та Брянської областей.

Аби свято пройшло спокійно, за тиждень до нього правоохоронці трьох держав зустрілися, щоб ретельно вивчити та обговорити всі аспекти спільної діяльності правоохоронних відомств прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю.

Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Брянщини й Гомельщини, а також їхні заступники з питань громадської безпеки в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів 29 червня.

В урочистій обстановці сторони погодили, затвердили і взяли до реалізації Спеціальний план по забезпеченню правопорядку та громадської безпеки під час проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013» на кордоні України, Білорусі й Росії. За результатами зустрічі був підписаний Протокол.

У затвердженні плану взяли участь начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, начальник Управління внутрішніх справ Гомельського облвиконкому МВС Республіки Білорусь генерал-майор міліції Валерій Поліщук та начальник Управління МВС Російської Федерації по Брянській області генерал-майор поліції Валентин Кузьмин.

Тристоронню зустріч у Сеньківці, за багаторічною традицією, керівники Управлінь внутрішніх справ Чернігівської, Гомельської та Брянської областей використали також як добру нагоду підтвердити міцність професійних та дружніх контактів правоохоронців. На українському боці кордону було облаштовано імпровізований подіум, де поважні керівники в урочистій обстановці скріпили підписами офіційні документи стосовно подальшої співпраці на ключових напрямках правоохоронної діяльності.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина залучить більше шістисот працівників міліції та їх добровільних помічників. Подібну активність виявлять і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей, проте особлива увага буде прикута саме до ефективності організаційних заходів з боку Чернігівщини, яка цьогоріч є приймаючої сторони.

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».