Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 05:26:05

У фракції Партії регіонів в Чернігівської облраді новий керівник

18.06.2013   21:15Агенцiя

Фракцію Партії Регіонів у Чернігівській обласній раді очолив Микола Іванович Стрілець, перший заступник голови облдержадміністрації.

На повістку дня роботи фракції було винесене два питання: "Про голову фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді" та обговорення питань, винесених на сесію. Вів роботу фракції депутат обласної ради, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко.

Він повідомив, що напередодні роботи фракції відбулося засідання виконкому Чернігівської обласної організації Партії регіонів, на якому було прийнято рішення, що у зв'язку з призначенням Станіслава Прокопенка головою Деснянського району в місті Києві, неможливо належним чином продовжувати виконувати функції голови фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. Виходячи з цього, Виконком Чернігівської обласної організації Партії  фракції раді на найближчому засіданні Фракції обрати нового голову і рекомендував на цю посаду Миколу Стрільця.

Представляючи нового керівника, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко підкреслив, що Микола Іванович разом з новою посадою бере на себе і велику відповідальність, особливо напередодні майбутніх виборів. Він підкреслив, що робота партійців, які обрані до рад різних рівнів дуже важлива у цьому контексті.

Депутат облради Сергій Шкарлет у своєму виступі підкреслив, що по досвіду, по особистим якостям Микола Іванович абсолютно гідний займати запропоновану посаду.

Депутати Фракції Партії регіонів одноголосно проголосували за Миколу Стрільця.

Потім депутати обговорили порядок денний та питання, які винесені на сесію. Перед ними виступив голова обласної ради Анатолій Мельник.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=291

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.