Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:53:42

Президія Громадської ради спланувала роботу на червень та III квартал цього року

12.06.2013   16:01

11 червня відбулось чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації. Вела засідання голова Громадської ради Світлана Пасталиця.

Обговорено питання організації та проведення виїзного засідання Громадської ради, яке має відбутися 19 червня на базі КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Тема засідання: «Освітня реформа: про стан і перспективи розвитку позашкільної освіти в Чернігівській області».

Визначено також дату засідання за «круглим столом» «Чернігівщина туристична: кроки до мети», який заплановано на 20 червня у приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Члени президії також обговорили питання модернізації сфери охорони здоров’я. Голова Громадської ради зазначила, що Громадська рада вже розглядала питання реформування галузі у 2011—2012 роки і надалі приділятиме цьому питанню увагу.

Голова комітету з питань охорони здоров’я Микола Романюк звернув увагу присутніх, що не варто акцентувати увагу на певних негативних сторонах реформи, зокрема перепрофілюванню медичних закладів, варто бачити весь процес загалом та у перспективі.

Також було обговорено питання відкриття в Чернігові перинатального центру, який буде створено в рамках Нацпроекту «Нове життя» згідно визначених Президентом України пріоритетів модернізації країни на 2012—2013 роки. В Україні же працюють 10 перинатальних центрів (у Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях, АР Крим і м. Києві).

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини