Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:20:46

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму

12.06.2013   15:23

Перший заступник Чернігівського міського голови вимагає конкретики в питаннях розвитку туризму

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму й туристичної інфраструктури в Чернігові. Про це заявив перший заступник міського голови Сергій Андрос під час засідання круглого столу, присвяченого співпраці влади, бізнесу й громадськості в питаннях розвитку туристичної сфери, активізації промоції міста Чернігова на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг.

При цьому він запевнив, що намагатиметься усунути бюрократичні перепони, з якими можуть зіткнутися активні місцеві підприємці в ході реалізації своїх ідей.

Зокрема, керівник Чернігівської медіагрупи Ярослав Сухомлин зініціював цікавий проект навігації містом, що передбачає встановлення вуличних вказівників, карт і схем на ключових перехрестях обласного центру, інформаційних стендів поблизу визначних пам’яток. Для їх виготовлення і розміщення потрібне сприяння й погодження відповідальних підрозділів міської ради. Саме це готовий забезпечити С. Андрос.

Важливим чинником у поліпшенні інформаційного простору міста має стати збільшення зон вільного доступу до Інернету. Як поділився планами керівник Інтернет – напрямку ТРК «Основа» Олексій Горбунов, до існуючих п’яти зон Wi-Fi можуть додатися ще дві – на Валу і в Центральному парку культури та відпочинку. Щоправда, прокладання мереж досить вартісне, над цим слід попрацювати спільно.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко наголосив, що запорукою успішного туристичного бізнесу є формування позитивного іміджу міста, розбудова сучасної інфраструктури, розповсюдження інформації про пам’ятки, туристичні маршрути й готелі Чернігова. Перспективними напрямками є активізація співпраці з містами-побратимами й брендування міста на будь-яких масових заходах.

Крім того, управління стратегічного розвитку міста та туризму міськради готове надати всім підприємцям, які працюють у сфері громадського харчування, транспортних перевезень, міжнародних комунікацій друковану продукцію про місто для максимального охоплення потенційних вітчизняних та іноземних туристів.

На завершення спілкування С. Андрос запросив усіх зацікавлених до більш предметної співпраці й пообіцяв особисто підтримати креативні й обгрунтовані проекти.
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.