Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 21:29:10

Костянтин Грищенко ознайомився з роботою закладів охорони здоров’я області

05.06.2013   08:20

Перебуваючи з робочою поїздкою в Чернігові, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав ряд закладів охорони здоров’я.

Зокрема, Віце-прем’єр-міністр ознайомився з роботою відділення нефрології та гемодіалізу обласної лікарні, яке надає спеціалізовану медичну допомогу хворим із хронічною хворобою нирок V стадії методом гемодіалізу.

У профільних відділеннях Чернігівської обласної лікарні отримують лікування методом гемодіалізу 77 хворих, методом перитонеального діалізу – 22. Для лікування хворих методом гемодіалізу використовується 3 системи водопідготовки на 12 діалізних місць кожна та 26 систем для гемодіалізу.

Також Костянтин Грищенко оглянув приміщення Діалізного медичного центру “Фрезеніус” ТОВ “Фрезеніус Медікал Кер Україна”, яке є провідною компанією на вітчизняному медичному ринку, що надає комплексні послуги для лікування хронічної хвороби нирок V стадії методом гемодіалізу по світових стандартах якості.

Ознайомившись з його роботою, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що заклад гарний і медичні послуги, які надаються тут, відповідають найвищому світовому рівню. Він зауважив, оскільки у місті є два медичні заклади, які надають однакові послуги, потрібно розібратися наскільки один доповнює інший, як надалі розбудовувати таку інфраструктуру і в якій формі.

“Допомагати людям, які потребують гемодіалізу, держава просто зобов’язана. І ми будемо це обов’язково робити у співпраці з місцевою владою”, – резюмував Костянтин Грищенко.

“Чернігівський центр серцево-судинної хірургії – це порятунок тим, хто через хвороби серця потребує термінової допомоги та хірургічного втручання.” Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко 4 червня під час відвідування обласного Центру серцево-судинної хірургії Чернігівської міської лікарні № 2.

Костянтин Грищенко оглянув приміщення, де проводяться операції зі стентування коронарних судин, артерій, вен нижніх, верхніх кінцівок та ознайомився з унікальним обладнанням – рентгено-васкулярним ангіографом, яке дозволяє проводити оперативні втручання з майже стовідсотковим прогнозом на одужання при гострому інфаркті міокарда.

Віце-прем’єр-міністр України відмітив, що даний медичний заклад має все, для того, щоб надавати ефективну медичну допомогу із застосуванням сучасних методів та техніки.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.