Регіонали знову перемогли на довиборах на Чернігівщині
На позачергових виборах в Чернігівській області, що відбулися 2 червня в низці сіл області перемогу здобули висуванці Партії регіонів.
Так в с. Смолигівка, Ріпкинський район перемогла Олена Левченко(ПР), с.Валки, Прилуцький район Дмитрієвський Михайло (позапартійний), с. Жовтневе, Семенівський район Купрейченко Олександр (позапартійний), с. Антонівка, Варвинський район Якименко Віталій (ПР), с. Деревини, Городнянський район Дрожжа Ганна (ПР).
Явка виборців склала 64 -84% виборців.
http://pik.cn.ua/3938/regionali-znovu-peremogli-na-doviborah-na-chernigivshchini/
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.