Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 00:01:16

Володимир Хоменко очолив найвпливовішу партію області - Партію регіонів. ФОТО. ВІДЕО

01.06.2013   08:38

В останній день весни в Чернігові відбувся другий етап XVIII конференції обласної організації Партії регіонів, на яку прибуло 133 зі 143 делегатів.

У роботі конференції взяли участь: голова Верховної ради України Володимир Рибак, народний депутат України Михайло Чечетов, голова Чернігівської обласної державної адміністрації  Володимир Хоменко, голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник, голова центральної контрольно-ревізійної комісії Партії регіонів Микола Білоблоцький, Чернігівський міський голова  Олександр Соколов.

Розпочалася обласна конференція з доволі знакового та приємного для багатьох партійців моменту: нагородження нагрудними знаками та Почесними грамотами кількох десятків найбільш активних членів обласної партійної організації. Тим більше, що нагороди вручав перший заступник голови Партії регіонів  Володимир Рибак.

Після нагородження, виступаючи перед делегатами конференції, Володимир Рибак відзначив неабиякий об'єм роботи, який протягом восьми років свого керівництва обласною організацією виконав Григорій Маньковський. Результатом якої стало формування команди однодумців, що має великий авторитет в області. Що й підтвердили результати не однієї виборчої компанії. Хоча, на сьогодні, обласна організація Партії регіонів найпотужніша в області - резерви ще є.

За словами Володимира Рибака, Григорій Маньковський написав заяву щодо свого звільнення з посади голови обласної організації. Президія партії віднеслась до заяви з розумінням і задовольнила його прохання. Також, Президія вирішила нагородити Григорія Маньковського Грамотою та цінним подарунком - годинником з логотипом Партії регіонів. Всі члени Президії впевнені, що він продовжить партійну роботу на іншій посаді, адже його величезний досвід - потрібен партії. А керівником обласної організації Президія рекомендували обрати голову Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. За таке рішення одноголосно проголосували всі делегати обласної конференції.

Григорій Маньковський подякував долі, що на стільки років тісно пов'язала його життя з Партією регіонів і дала можливість не тільки близько познайомитись, а й попрацювати зі знаними не тільки в нашій області людьми. А також, подякував особисто Володимиру Рибаку за довіру, підтримку, мудрі поради та  всім партійцям за співпрацю й постійну підтримку. За його словами, на цій високій та відповідальній посаді постійно відчував підтримку партійців, вияви партійної товариськості й принциповості, готовність негайно прийти на допомогу в подоланні труднощів в найскладніші періоди діяльності нашої партійної організації.

Володимир Хоменко в своєму виступі подякував керівництву Партії регіонів, усім делегатам конференції за  висловлену йому довіру очолити на Чернігівщині найвпливовішу політичну силу країни -  Партію регіонів. А також, окреслив основні завдання, що мають бути реалізовані партійною організацією у найближчий період:
ефективна робота представників партії в органах влади, конкретних справах та ініціативі, а також на підвищенні авторитету наших партійних організацій;
бути максимально відкритими і доступними для людей. Відповідно, підвищується запит на партійну ідеологію. Необхідно зосередитись на тих цінностях, які нас об'єднують і які відрізняють нас від опонентів, і активно займатися їх просуванням;
Чим більше ініціативних, професійних і ефективних людей партія буде висувати на відповідні пости та на передові ділянки роботи, тим міцнішим буде наш політичний фундамент і більш аргументованою буде наша відповідь політичним опонентам. Одним з пріоритетів кадрової партійної роботи повинна  стати робота з молоддю.
Кожен керівник первинної партійної організації  повинен усвідомити те, що він не просто організатор, а політичний лідер, представник найбільш впливової в країні та в області партії.

Як наголосив Володимир Хоменко: "сила нашого успіху - реальні "добрі справи", про які мають знати люди. Надзвичайно важливим завданням є мобілізація партійного активу та наших прихильників навколо тих конкретних проектів, в основі яких лежить реалізація програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей" та соціальні ініціативи Глави Держави".

А також зазначив: "Вибори Президента України у 2015 році - це найголовніший тест та найбільше випробування для кожного з нас і нашої політичної сили. Їх результат залежить від чіткої організаційної, кадрової та ідеологічної роботи. Це - нелегке завдання. Але, воно під силу нашій регіональній команді".

Підсумовуючи результати обласної конференції перший заступник голови Партії регіонів  Володимир Рибак сказав: "Центральний штаб вже розвертає системну роботу на президентські вибори до яких зостається не так вже багато часу. Впевнений, що у 2015 році нам буде що з серйозних досягнень показати людям. Для цього потрібно всім разом гарно попрацювати. Тому, хотів би побажати Володимиру Хоменку, у цей далеко не простий та відповідальний час - успіхів". 

 

Текст - Олександр Шило,

Фото - Юрій Паперний

Відео - Олексій Письменний
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».